abcFaktury z magazynem. Kompletny, bezpłatny program dla mikrofirm

abcFaktury z magazynem. Kompletny, bezpłatny program dla mikrofirm
abcFaktury z magazynem. Kompletny, bezpłatny program dla mikrofirm

09.05.2019 11:06

Program abcFaktury, z którego małe firmy mogą korzystać bez opłat, zyskał obsługę gospodarki magazynowej. Dzięki temu abcFaktury jest nie tylko programem do fakturowania, ale kompletnym rozwiązaniem sprzedażowym dla mikroprzedsiębiorców.

Funkcje magazynowe w nowej wersji programu abcFaktury obejmują indeksowanie produktów, tworzenie cenników i przeprowadzanie inwentaryzacji. Ponadto mamy do dyspozycji obsługę dokumentów magazynowych (PZ, WZ, MM, PW, ZW, RW, PL, BL, WZU). W programie można prowadzić kilka magazynów.

Obraz

Jeśli magazyn nie jest w firmie potrzebny, z programu abcFaktury można korzystać po staremu - moduł jest opcjonalny. Przy włączonym prostym indeksie dokumenty handlowe będą pobierały z niego produkty. Szczegółowe instrukcje znajdziecie na stronie producenta. W tej wersji programu wprowadzone zostały także kolejne poprawki interfejsu, ale zachowany został rozpoznawalny, pomarańczowy kolor przewodni.

abcFaktury bezpłatnie dla małych firm

Model sprzedaży programu abcFaktury pozostaje bez zmian. Wciąż można korzystać z darmowej licencji abcFaktury Home, jeśli firma wystawia miesięcznie nie więcej niż 10 dokumentów handlowych i nie więcej niż 10 dokumentów magazynowych.

Obraz

Licencja abcFaktury Professional kosztuje 49 zł netto za rok korzystania i pozwala wystawiać dokumenty handlowe bez limitu i maksymalnie 10 dokumentów magazynowych.

Żadnych ograniczeń nie ma licencja abcFaktury Max za 99 zł netto rocznie. Dostępne są także licencje 5-letnie i dożywotnie (132 zł netto za Professional i 267 zł netto za Max). Dla wszystkich licencji dostępne jest wsparcie techniczne.

Jeśli potrzebujecie programu dla większego przedsiębiorstwa, warto sprawdzić programy mpFaktura i mpFirma tego samego producenta.

Najnowszą wersję abcFaktury znajdziecie w naszej bazie programów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)