r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

abcFaktury 17.6.19

Strona główna Windows Firma Programy do fakturowania
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

abcFaktury to program do fakturowania, z możliwością wystawiania wszystkich typów dokumentów handlowych, not, dokumentów walutowych, a także drukowania paragonów i faktur drukarkach fiskalnych. abcFaktury może drukować na drukarkach fiskalnych, komunikujących się protokołami Posnet, Thermal, Novitus, Elzab i Farex.

Galeria programu

Program jest dostępny za darmo dla firm wystawiających do 10 dokumentów miesięcznie. Bez ograniczeń zaś kosztuje tylko 49 złotych netto rocznie.

abcFaktury obsługuje wszystkie rodzaje faktur: VAT, proforma, WNT, marża, RR, zakupowe i Faktury zaliczkowe (3 rodzaje), a także rachunków. Mamy tu kilka szablonów faktur do wyboru oraz edytor pozwalający na ich dowolne modyfikowanie oraz tworzenie własnych, jest też możliwość umieszczania na dokumentach własnego loga i znaku wodnego. Przy fakturach walutowych program sam pobiera kursy walut i informacje o tabeli NBP. Faktury można wystawiać po polsku, angielsku, niemiecku, francusku, rosyjsku oraz dwujęzyczne. Obsługa not obejmuje księgowe, odstetkowe i korygujące. Możliwość umieszczenia loga na dokumentach oraz znaku wodnego.

abcFaktury pozwala wygodnie obsługiwać sprzedaż dzięki specjalnemu oknu szybkiej sprzedaży (POS). Program może współpracować z kasami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych. Nie zabrakło możliwości prowadzenia bazy kontrahentów, także z indywidualnymi cennikami, rabatami i terminami płatności. Faktury, zamówienia i dokumenty magazynowe można importować w różnych obsługiwanych formatach. Eksport jest możliwy między innymi do programów księgowych, jak Comarch Optima, Insert (Rachmistrz, Rewizor), Wapro Fakir, R2KSIĘGA i inne.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
DeI_ete   1 #4 06.10.2017 07:45

@mityk: Już jest :) Wystarczy że w opcjach programu MENU > Opcje > Skrzynki pocztowe dodasz konto pocztowe. Następnie w oknie drukowania (lewym górny róg okna) możesz skorzystać z wysłania dokumentu bezpośrednio do kontrahenta. Tam również masz opcję zapisania do PDF :)

mityk   2 #3 04.10.2017 20:42

@DeI_ete: czy jest, albo będzie możliwość z poziomu programu zapisu faktury do pdf i wysłania jej mailem ?

Pozdrawiam, mityk.

DeI_ete   1 #2 27.06.2017 08:29

@totolotek45 (niezalogowany): Bardzo cieszy nas Pana opinia. Staramy się aby program był jak najbardziej prosty i czytelny. Jako darmowy program satysfakcjonował mikroprzedsiębiorców, a w przypadku większych potrzeb również zapewnił im wsparcie w biznesie. Jest ro również rozwiązanie dla osób lubiących instalacje natywnych aplikacji na własnym komputerze :)

  #1 22.06.2017 14:06

nawet fajny interfejs, nie jest moze jakos szczegolnie nowoczesny, ale przejrzysty i kolory nie sa zbyt wybiegajace. Program sam w sobie prosty, no bo sluzy do prostych czynnosci, ale wydaje mi sie, ze wszystko dziala prawidlowo. Przynajmniej na razie nie znalazlem problemu, wszystkie dane wpisuje, tworzy fakture i jest ok. Cos podobnego jak http://www.m-faktury.pl

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.