bEUhznat

Acronis Backup and Security2011 Build 14.0.24

Strona głównaWindowsNarzędziaArchiwizacja danychAcronis Backup and Security
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Acronis Backup and Security 2011 to pakiet pozwalający na tworzenie kopii zapasowych i przechowywanie ich na nośnikach zewnętrznych lub online. Narzędzie oparte jest o system subskrypcji - oferuje możliwość przechowywania plików na serwerach online do 5GB albo w wersji Premium do 250GB.

bEUhznav

W skład pakietu wchodzą także funkcje znane z programu Acronis True Image Home 2011, który umożliwia tworzenie obrazów dysków twardych, wybranych partycji, programów lub plików i folderów. Z kolei Acronis Online Backup służy do przechowywania plików w Sieci, zaś Acronis Nonstop Backup pozwala na zapisywanie ważnych materiałów nawet co kilka minut. Dzięki temu możemy być pewni, że żadne dane podczas pracy nie zostaną utracone.

Użytkownicy mogą również skorzystać z pakietu Acronis Internet Security Suite 2011, który chroni komputer podczas surfowania po Internecie. Oprócz firewalla oferuje on kontrolę rodzicielską, blokowanie niebezpiecznych stron internetowych, rootkitów czy skanowanie poczty e-mail. Ponadto pakiet umożliwia bezpieczną łączność z dowolną siecią w domu, w biurze lub w podróży.

Udostępnij
Acronis Backup and Security 2011 Build 14.0.24wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.16 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań5 291
Data aktualizacji28 lut 2011
Rozmiar pliku481.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUhznaF
Komentarze (7)
bEUhznbr