Acronis Drive Monitor ikona

Acronis Drive Monitor1.0 build 566

WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweAcronis Drive Monitor
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Acronis Drive Monitor to darmowe narzędzie do monitorowania wielu istotnych parametrów pracy dysków twardych, które wskazywać mogą ich zużycie lub zbliżającą się awarię. Pozwala ono użytkownikowi w odpowiednim momencie np. skopiować cenne dla niego dane, uchraniając je przez utratą.

Program podczas swojej pracy wykorzystuje technologię monitorowania i powiadamiania o błędach dysku twardego S.M.A.R.T., dostarczając tym samym informacje o liczbie cykli start/stop, całkowitym czasie pracy urządzenia, jego temperaturze, liczbie wykrytych i naprawionych błędów oraz kilkunastu innych parametrach. W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek problemu Acronis Drive Monitor informuje o tym za pośrednictwem ikony w zasobniku, oferując również funkcję wysyłania wiadomości e-mail z powiadomieniem. Narzędzia wspiera kontrolery RAID, nie obsługujące systemu S.M.A.R.T.

Acronis Drive Monitor ponadto oferuje funkcję monitorowania dziennika zdarzeń systemu Windows dla krytycznych zdarzeń (uszkodzenia systemu plików, nieudane operacje odczytu i zapisu, błędy kopiowania itd.), które to również wróżyć mogą nadchodzące problemy z dyskiem twardym. Narzędzie współpracuje z oprogramowanie do backupu danych tego samego producenta, ostrzegając o nieudanej operacji tworzenia kopii zapasowej danych itp.

Udostępnij
Acronis Drive Monitor 1.0 build 566wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.76 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań20 142
Data aktualizacji25 maj 2012
Rozmiar pliku18.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Acronis Drive Monitor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)