Action Launcher 32 działa szybciej, wersja Plus jest tańsza o 30%

Action Launcher 32 działa szybciej, wersja Plus jest tańsza o 30%

Action Launcher 32 działa szybciej, wersja Plus jest tańsza o 30%
09.12.2017 14:26

Action Launcher, jeden z popularniejszych launcherów na Androida, skończył właśnie 5 lat. Z tej okazji można taniej kupić jego wersję Plus, pierwszy raz od 2014 roku. Dostaliśmy też kilka nowości w świeżo wydanej wersji 32, wprowadzanej w różnych krajach do Google Play.

Action Launcher przez lata mocno się zmieniał – w końcu gdy powstawał, wielu sądziło, że przyszłością są 7-calowe tablety. Współczesna wersja launchera jest zgodna z wytycznymi Material Design, a wieloma zachowaniami przypomina cenionego Pixel Launchera.

Action Launcher in 59 seconds

W wersji 32 możemy między innymi cieszyć się kilkoma kluczowymi funkcjami z wersji Plus, dostępnymi za darmo. Należy do nich pole wyszukiwania i skróty do aplikacji w stylu Androida Oreo. Po instalacji Launcher domyślnie uruchomi się w stylu Pixel Launchera 2. Ponadto na Androidzie 8.1 można udzielić Launcherowi uprawnień do odczytu plików, by wykorzystał tapetę ekranu domowego w module Quicktheme. Nie zabrakło widocznych poprawek wydajności i łatania znanych błędów.

Wprowadzony w poprzednim wydaniu Adaptive Pack v3.0 prezentuje się z 200 nowymi ikonami i w sumie znajdziemy tam 950 ikon, które będą pasować do ponad 3400 aplikacji. Niestety ten komponent nie został przeceniony.

Z okazji urodzin Action Launchera wersja Plus została przeceniona o 30% – kosztuje więc 3,49 dolara zamiast 4,99.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)