r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Action Launcher 34.1

Strona główna Android Personalizacja Launchery

Action Launcher to kolejna nakładka na system Android zmieniająca sposób uruchamiania programów, które wiele czerpie z Pixel Launchera, implementując funkcje dostępne głównie dla najnowszych systemów Google. W programie uwagę przykuwają także wysuwane od bocznych krawędzi telefonu panele, które poszerzają nieco widok pulpitów.

Podobnie jak w wielu innych tak rozbudowanych programach, również tutaj znaleźć można wiele opcji konfiguracyjnych, z których niektóre dostępne będą wyłącznie po wykupieniu pełnej wersji aplikacji. Również bez niej program pozostaje jednak funkcjonalny, oferując między innymi opcje dla aplikacji wyświetlane bezpośrednio przy ikonach na pulpicie, czy też listę aplikacji wysuwaną od dolnej krawędzi ekranu.

r   e   k   l   a   m   a

Nietypowe są wspomniane na wstępie panele, z których lewy jest dodatkową listą aplikacji, zaś prawy – rozszerzeniem przestrzeni roboczej pulpitu (dostępnej niezależnie od ekranu pulpitu, który w danej chwili wyświetlamy). Obydwa panele można oczywiście dezaktywować w ustawieniach. Ciekawostką jest także możliwość personalizacji wyglądu paska wyszukiwania Google, który domyślnie dostosowuje swój kolor do wiodącej barwy na ustawionej w danej chwili tapecie pulpitu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Action Launcher z kolorowaniem ikon w wyszukiwarce

11
OPROGRAMOWANIE 31.10.2017 | Mateusz Budzeń

Action Launcher to kolejna nakładka na system Android zmieniająca sposób uruchamiania programów, która wiele czerpie z Pixel Launchera. Po dużej aktualizacji w czerwcu, przyszedł czas na wprowadzenie funkcji, które jeszcze bardziej zwiększają możliwości personalizacji. Nowa wersja Action Launcher została oznaczona jako v30 i jak twierdzi twórca, przynosi ona największe zalety Pixel Launchera, na którym bazuje, wzbogacone o zaawansowane opcje dostosowania wyglądu do preferencji użytkownika. Wśród nowości znajdziemy widżet At a Glance, który zapewnia szybki dostęp do aktualnej daty, pogody…

Action Launcher po dużej aktualizacji: nowy widok, ikony i wskaźniki

18
OPROGRAMOWANIE 26.06.2017 | Oskar Ziomek

Instalując kolejne launchery dla Androida często można ulec wrażeniu, iż większość aplikacji jest klonami tego, co do zaoferowania ma Google Pixel, a w konsekwencji nieoficjalny Pixel Launcher, w którym nacisk kładziony jest na maksymalne odwzorowanie funkcjonalności smartfonu Googlea. Ze swoimi wysuwanymi panelami bocznymi, nieco innowacyjności w temacie wnosi między innymi Action Launcher, który otrzymał niedawno dużą aktualizację. Sprawdźmy, jakie przynosi nowości. Już na wstępie warto jednak zaznaczyć, iż ponownie priorytetem okazało się maksymalne upodobnienie programu do launchera…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.