Action Launcher Action Launcher 47.0

Strona główna Android Personalizacja Launchery
Pobierz program
lub zeskanuj:

Action Launcher to kolejna nakładka na system Android zmieniająca sposób uruchamiania programów, które wiele czerpie z Pixel Launchera, implementując funkcje dostępne głównie dla najnowszych systemów Google. W programie uwagę przykuwają także wysuwane od bocznych krawędzi telefonu panele, które poszerzają nieco widok pulpitów.

Podobnie jak w wielu innych tak rozbudowanych programach, również tutaj znaleźć można wiele opcji konfiguracyjnych, z których niektóre dostępne będą wyłącznie po wykupieniu pełnej wersji aplikacji. Również bez niej program pozostaje jednak funkcjonalny, oferując między innymi opcje dla aplikacji wyświetlane bezpośrednio przy ikonach na pulpicie, czy też listę aplikacji wysuwaną od dolnej krawędzi ekranu.

Nietypowe są wspomniane na wstępie panele, z których lewy jest dodatkową listą aplikacji, zaś prawy – rozszerzeniem przestrzeni roboczej pulpitu (dostępnej niezależnie od ekranu pulpitu, który w danej chwili wyświetlamy). Obydwa panele można oczywiście dezaktywować w ustawieniach. Ciekawostką jest także możliwość personalizacji wyglądu paska wyszukiwania Google, który domyślnie dostosowuje swój kolor do wiodącej barwy na ustawionej w danej chwili tapecie pulpitu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!