bDYVIUQB
Activity Monitor ikona

Activity Monitor12.1.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Activity Monitor to potężne oprogramowanie do monitorowania komputerów w sieci LAN, dostarczające w czasie rzeczywistym szczegółowych informacji o wszystkich operacjach wykonywanych przez użytkowników na poszczególnych stacjach roboczych.

bDYVIUQD

Narzędzie stworzone zostało z myślą o śledzeniu poczynań pracowników w niewielkich firmach, jednak z powodzeniem wykorzystywane wszędzie tam, gdzie konieczne jest monitorowanie poczynań użytkowników komputera (np. szkolne pracownie komputerowe, biblioteki itp.). Oferuje ono rozbudowaną funkcjonalność, pozwalającą kompleksowo monitorować operacje wykonywane na komputerze, a także generować na ich podstawie raporty o aktywności. Activity Monitor daje możliwość podglądu obrazu pulpitu z komputera zdalnego czy też rejestrowanie informacji o odwiedzanych stronach internetowych i uruchamianych aplikacjach.

Ponadto program potrafi przechowywać pełną historię komunikacji dla każdego użytkownika, obejmującą wysłane/odebrane wiadomości e-mail, rozmowy z użyciem komunikatorów IM (Skype, Yahoo Messenger, AIM (AOL Instant Messenger), ICQ, IRC, MSN Messenger, Windows Live Messenger), a nawet wiadomości publikowane na forach internetowych, blogach, serwisach społecznościowych i innych. Nie zabrakło również funkcji tworzenia zrzutów ekranu, przechwytywania znaków wpisywanych na klawiaturze, monitorowania zewnętrznych nośników danych oraz zdalnego wykonywania różnych operacji na plikach.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 15 dni i monitorowanie tylko jednej stacji roboczej.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Activity Monitor 12.1.2wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Liczba pobrań4 680
Data aktualizacji11 lut 2020
Rozmiar pliku85.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Activity Monitor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYVIURi
bDYVIURz