bEDquACZ
Adguard Web Filter ikona

Adguard Web Filter7.5.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Adguard Web Filter to narzędzie kierowane do użytkowników często korzystających z Internetu. Pozwala ono uniknąć infekcji przez wirusy czy też wykradania poufnych danych przez niebezpieczne strony internetowe.

bEDquADb

Podstawową funkcją aplikacji jest filtrowanie i blokowanie wszelkich reklam, które często nadmiernie uprzykrzają korzystanie ze stron internetowych. Poza blokowaniem wyświetlania takowych, szczególnie tych nachalnych animacji zasłaniających treść witryny, program blokuje również mechanizmy śledzące zawarte zarówno w reklamach, jak i na samych witrynach. Poza tym każdy odwiedzany adres jest sprawdzany z bazą danych producenta celem wykrycia stron phishingowych, zawierających złośliwe oprogramowanie bądź niegodnych zaufania z innych względów.

Adguard Web Filter współpracuje w zasadzie ze wszystkimi najważniejszymi przeglądarkami dostępnymi na rynku, w tym oczywiście z takimi jak Firefox, Chrome, Opera, Safari oraz nieco bardziej niszowymi jak Maxthon, Avant, SeaMonkey i nie tylko. Oznacza to, że praktycznie każdy może zainstalować ten program i przekonać się, jak wpływa on na wygodę surfowania po sieci. Nie zajmuje on także wielu zasobów systemowych, pracując w tle i stanowiąc dodatkową ochronę przez internetowymi zagrożeniami.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
Udostępnij
Adguard Web Filter 7.5.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.89 ocen
Twoja ocena:
ProducentAdshows LLC
Liczba pobrań3 433
Data aktualizacji16 kwi 2021
Rozmiar pliku0.11 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Adguard Web Filter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDquADX