Adobe Creative Cloud za darmo na 2 miesiące – nie tylko dla studentów i uczniów

Adobe CC jest dostępny za darmo na 2 miesiące, fot. Pixabay
Adobe CC jest dostępny za darmo na 2 miesiące, fot. Pixabay
Oskar Ziomek

20.03.2020 09:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Adobe wyszła naprzeciw potrzebom uczniów i studentów, którzy siedzą w domach z uwagi na pandemię koronawirusa i udostępniła im za darmo pakiet Adobe CC na ponad 2 miesiące. Teraz okazuje się, że podobna oferta jest dostępna także dla innych dotychczasowych klientów – wystarczy podjąć próbę wyłączenia swojego dotychczasowego abonamentu.

O szczegółach informuje serwis PetaPixel. Jak zauważono, jeśli użytkownik rozpocznie proces anulowania swojej obecnej subskrypcji, zostanie mu zaoferowana możliwość skorzystania z dwóch kolejnych miesięcy pakietu za darmo. Pozwala to zaoszczędzić niecałe 20 dolarów, czyli około 80 złotych.

2 miesiące Adobe CC za darmo w ramach oferty przy próbie anulowania subskrypcji, źródło: PetaPixel.
2 miesiące Adobe CC za darmo w ramach oferty przy próbie anulowania subskrypcji, źródło: PetaPixel.

Wcześniej Adobe udostępnił swój pakiet Creative Cloud studentom i uczniom. W tym przypadku można z niego korzystać za darmo do końca maja, a więc jeszcze przez kolejne 10 tygodni. Szczegóły tej akcji zostały opisane na oficjalnym blogu. Przy okazji na 90 dni udostępniono także za darmo usługę Adobe Connect, która pozwala na przeprowadzanie internetowych konferencji.

W ramach pakietu Adobe Creative Cloud użytkownik zdobywa dostęp do wszystkich aplikacji Adobe niezbędnych twórcom. W skład wchodzi między innymi Photoshop, Lightroom, Premiere Pro, After Effects, Dreamweaver czy Spark. Więcej o pakiecie Adobe CC można przeczytać na oficjalnej stronie.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)