Adobe Photoshop Express nareszcie dostępny również dla Windows Phone

Adobe Photoshop Express nareszcie dostępny również dla Windows Phone

Adobe Photoshop Express nareszcie dostępny również dla Windows Phone
Redakcja
27.06.2014 10:54

W styczniu Adobe aktualizowało aplikację Photoshop Express w wersji dla Androida wprowadzając bardzo duże zmiany. Wtedy także użytkownicy platformy Windows Phone oczekiwali, że program ten nareszcie będzie dostępny dla ich smartfonów. Czekać przyszło im jednak ponad pół roku… niemniej nareszcie jest, Photoshop Express również dla Windows Phone. Tym samym aplikacja pozwalająca na edycję zdjęć i grafik jest już dostępna dla wszystkich wiodących platform mobilnych.

Obraz

Pierwsze uruchomienie wita nas krótkim przewodnikiem po programie. Główne okno programu podzielono na dwie części. Pierwsze poświęcono Adobe Revel. Jest to nasze konto Adobe w którym możemy trzymać prace z różnych aplikacji firmy Adobe. Logowanie może odbyć się za pomocą naszego konta Google+ bądź Facebook. Druga zakładka skupia się na naszym urządzeniu. Znajdziemy tam dwa duże kafelki, jeden uaktywnia aparat, kolejny przenosi nas do galerii. Dość nietypowo przedstawiono narzędzia. Ich główna lista nie znajduje się u dołu, a jest wyświetlona w formie tekstu na podglądzie grafiki. Dopiero wybór odpowiedniej kategorii, przywołuje bardziej standardowe menu.

Same narzędzia prezentują się klasycznie. Możemy przycinać i obracać zdjęcie, dodawać ramki, filtry, zmieniać cieniowanie. Ciekawie prezentuje się automatyczne poprawianie zdjęć. Efekt końcowy jest zazwyczaj zadowalający. Poza darmowymi efektami dostępna jest dodatkowa, płatna paczka. Ta pozwala np. na redukcję szumów. Sama aplikacja jest jednak bezpłatna. Szkoda, że użytkownicy Windows Phone w niektórych wypadkach muszą czekać na aplikacje, które na innych platformach są dostępne od kilku lat. Cieszy, że producenci z czasem dostrzegają i ten system. Photoshopa Express w wersji mobilnej znajdziecie w bazie aplikacji naszego serwisu, w wersji dla Androida, iOS oraz właśnie Windows Phone.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)