AndroidNarzędziaMenedżery zadańAdvanced Task Killer
Advanced Task Killer ikona

Advanced Task Killer1.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Advanced Task Killer to program, którego głównym zadaniem jest wyłączanie aplikacji działających w tle i utrzymywanie możliwie wysokiego poziomu pamięci RAM urządzenia. Przyczynić się to może do wydłużenia pracy baterii oraz przyspieszenia telefonu.

W pamięci RAM urządzenia podtrzymywane są niektóre procesy działające w pamięci podręcznej, przez co możliwy jest szybszy dostęp do tych aplikacji. Aby wyłączyć dany proces wystarczy wyjść z aplikacji, lub przejść do zarządzania uruchomionymi usługami w ustawieniach. Popularne „task killery” dają możliwość przerwania procesu za pomocą jednego przycisku. To jest właśnie główna funkcja tego programu. Aplikacja może też sama troszczyć się o zamykanie procesów – możliwe jest ustalenie jednego z trzech profili. Dostęp do funkcji aplikacji możliwy jest także z poziomu widżetów.

Przy użyciu task killerów trzeba mieć na uwadze, iż system Android w przeciwieństwie na przykład do rodziny Windows zarządza RAM-em w inny sposób. Używany z rozwagą task killer pomoże utrzymać system w dobrej kondycji przez długi czas.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentReChild
Liczba pobrań1 663
Data aktualizacji20 paź 2021
Rozmiar pliku0.92 MB
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Advanced Task Killer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)