WindowsGrafikaSkład publikacji DTPAffinity Publisher
Affinity Publisher ikona

Affinity Publisher1.10.5.1342

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Affinity Publisher to program do składu DTP, mający konkurować z Adobe InDesign. Podobnie jak w przypadku innych programów Affinity, przed wydaniem stabilnej wersji producent dał nam dostęp do darmowej bety. Program ma wszystkie narzędzia, potrzebne do złożenia dokumentu na potrzeby druku lub publikacji cyfrowych. Przy tworzeniu dokumentów możemy ustalić rozmiar papieru, jednostki miary i potrzebne marginesy. Tworząc i edytując dokument można korzystać z dobrze znanych w branży narzędzi – pól tekstowych z efektami i bogatymi opcjami formatowania, podstawowych narzędzi do edycji grafiki, kształtów wektorowych, krzywych rysowanych odręcznie, tabel, przezroczystości, gradientów i efektów warstw. Elementy można układać na warstwach, grupować, ukrywać i zmieniać ich kolejność. Można również używać przyciągania (magnes), by ułatwić sobie precyzyjne wyrównywanie elementów.

Affinity Publisher potrafi importować i eksportować pliki PDF, PSD, różne formaty graficzne i wektorowe. Nie poradzi sobie niestety z INDD, zapisanymi przez Adobe InDesign CC, ani IDML ze starszych wersji.

By pobrać darmową betę Affinity Publishera trzeba zarejestrować się na stronie producenta. Link do instalatora otrzymamy po założeniu konta.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań664
Data aktualizacji9 mar 2022
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Affinity Publisher ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)