r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe InDesign CC CC 2018

Strona główna Windows Grafika Skład publikacji DTP

InDesign to zaawansowany program do składu publikacji autorstwa firmy Adobe.

Galeria programu

W jego skład wchodzi szereg przydatnych funkcji, znacząco usprawniających pracę redaktorską. Wśród nich poza dobrze już znanymi narzędziami Objects Styles - zestaw styli, które można przypisać do obiektów i zmienić ich wygląd jednym kliknięciem czy Snippets - rozwiązanie pozwalające zachowywać obiekty wraz z szablonami ich prezentacji i opisu wymienić należy także Adobe CS Review, które umożliwia tworzenie i udostępnianie online recenzji dokumentów.

r   e   k   l   a   m   a

Wersja CC to również narzędzie Content Collector, które pozwala przechowywać różne zasoby na potrzeby publikacji w jednym repozytorium. Narzędzie jest w stanie zebrać różne typy elementów i zapamiętać ich położenie względem siebie w grupach. Elementy ze zbioru można ponownie umieszczać w projekcie, pojedynczo lub w grupach, i w ten sposób łatwo modyfikować ich układ.

Uwaga!

  • Wersja testowa dostępna jest tylko w angielskiej wersji językowej.
  • Pobieranie programu odbywa się za pośrednictwem wbudowanego na stronie Adobe menedżera pobierania.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowości w CC: Photoshop zmieni kształt twarzy, Premiere Pro pracuje w Ultra HD i VR

26
OPROGRAMOWANIE 21.06.2016 | Anna Rymsza

W usłudze Creative Cloud nieustannie pojawia się coś nowego – tymi słowami chmura Adobe przywitała nas po włączeniu komputerów dziś rano. Photoshop, Premiere Pro, Illustrator, InDesign i Adobe Stock dostały dziś aktualizacje Photoshop CC Zacznę od Photoshopa, jako że jest programem najbardziej rozpoznawalnym. Najciekawszą nowością jest zmiana w filtrze Liquify (Formowanie), dobrze znaną wszystkim, którym zdarzyło się „wyszczuplić” modelkę. Filtr uzyskał możliwość rozpoznawania części twarzy, co daje nowe możliwości przy retuszu portretów.   Na niezwykle przydatną wygląda nowa…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #8 03.11.2016 21:05

@KatarzynaBody (niezalogowany): "Witam
Posiadamy licencję na użytkowanie z opłatą miesięczną AdobeInDesignCC2015.
Pytanie: Czy możemy ją użytkować na dwóch komputerach."

Jedna licencja - jedno stanowisko, może być zainstalowany na dwóch komputerach np. desktop i laptop ale korzystać w tym samym czasie można z tylko jednego z nich.

  #7 04.10.2016 09:27

Witam
Posiadamy licencję na użytkowanie z opłatą miesięczną AdobeInDesignCC2015.
Pytanie: Czy możemy ją użytkować na dwóch komputerach.

  #6 13.02.2013 18:49

W pracy na Windows XP przycina się zaraz po uruchomieniu, jak i przy zamykaniu. Do tego nie da się sprawdzić błędów pisowni w starszych dokumentach, bo każdy wyraz proponuje zmienić na taki rozpoczynający się wersalikiem. Ciekawi mnie, czy inni też mają z tym programem jakieś kłopoty...

kamil12   2 #5 02.08.2011 11:59

Tylko i wyłącznie 10/10. Kto daje inną ocenę, nie zna 1/100 możliwości programu.

  #4 16.05.2011 20:41

nie moge wogole pobrac tego pliku

DanKar REDAKCJA  16 #3 26.04.2011 10:17

@px: InDesign w wersji CS5 jest dostępny do pobrania bez najmniejszych problemów. Wspomniana przez Ciebie sytuacja dotyczy edycji CS5.5, która nie została jeszcze wydana ;-)

  #2 24.04.2011 18:32

Przycisk Pobierz program odsyła do strony producenta, a tam po podaniu adresu e-mail i wybraniu pakietu dostaje się informację, że produkt jest obecnie niedostępny i zostanę powiadomiony mailowo, kiedy będzie można go ściągnąć, czyli p*** zbita.

  #1 08.01.2011 21:53

Trzeba przyznać, że to naprawdę przydatne narzędzie dla kogoś kto chciałby stworzyć swoją gazetę i wiele, wiele innych rzeczy.

Gorąco polecam!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.