Age of Wonders III do pobrania za darmo. Zostało niewiele czasu

Age of Wonders III do pobrania za darmo. Zostało niewiele czasu

Age of Wonders III można teraz pobrać za darmo
Age of Wonders III można teraz pobrać za darmo
Oskar Ziomek
09.05.2019 23:16

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników gier strategicznych. W ramach promocji, w serwisie Humble Bundle przez pewien czas można za darmo zdobyć grę Age of Wonders III – jedynym warunkiem jest zapisanie się do newslettera.

Aby odebrać klucz do gry należy odwiedzić stronę promocji i tam nacisnąć zielony przycisk Get The Game, a następnie Get It Now, co jest jednoznaczne z zapisaniem się do newslettera i zaakceptowaniem regulaminu. Grę można pobrać za darmo do godziny 19.00 w sobotę.

Do końca promocji pozostało niewiele czasu, fot. zrzut ekranu strony Humble Bundle.
Do końca promocji pozostało niewiele czasu, fot. zrzut ekranu strony Humble Bundle.

By uzyskać klucz konieczne jest posiadanie i zalogowanie się na konto użytkownika Humble Bundle. Konto jest oczywiście darmowe, więc w razie potrzeby założenie go nie powinno być dużym wyrzeczeniem. Kiedy zamówienie zostanie już złożone, dalsze szczegóły zostaną wysłane do użytkownika w formie wiadomości e-mail.

W wiadomości znajdziemy link, który ponownie odeśle użytkownika do przeglądarki. Tam wyświetlony zostanie zamówiony tytuł, a na dole strony pojawi się możliwość odczytania kodu do biblioteki Steam.

Korzystając z przycisku "Redeem" można z tego miejsca od razu przenieść się na stronę Steama, skąd gra zostanie przypisana do danego konta. Dalszy etap to już tylko pobranie plików i instalacja, podobnie jak w przypadku innych gier ze Steama.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)