Age of Wonders III do pobrania za darmo. Zostało niewiele czasu

Age of Wonders III do pobrania za darmo. Zostało niewiele czasu09.05.2019 23:16
Age of Wonders III można teraz pobrać za darmo
Age of Wonders III można teraz pobrać za darmo

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników gier strategicznych. W ramach promocji, w serwisie Humble Bundle przez pewien czas można za darmo zdobyć grę Age of Wonders III – jedynym warunkiem jest zapisanie się do newslettera.

Aby odebrać klucz do gry należy odwiedzić stronę promocji i tam nacisnąć zielony przycisk Get The Game, a następnie Get It Now, co jest jednoznaczne z zapisaniem się do newslettera i zaakceptowaniem regulaminu. Grę można pobrać za darmo do godziny 19.00 w sobotę.

Do końca promocji pozostało niewiele czasu, fot. zrzut ekranu strony Humble Bundle.
Do końca promocji pozostało niewiele czasu, fot. zrzut ekranu strony Humble Bundle.

By uzyskać klucz konieczne jest posiadanie i zalogowanie się na konto użytkownika Humble Bundle. Konto jest oczywiście darmowe, więc w razie potrzeby założenie go nie powinno być dużym wyrzeczeniem. Kiedy zamówienie zostanie już złożone, dalsze szczegóły zostaną wysłane do użytkownika w formie wiadomości e-mail.

W wiadomości znajdziemy link, który ponownie odeśle użytkownika do przeglądarki. Tam wyświetlony zostanie zamówiony tytuł, a na dole strony pojawi się możliwość odczytania kodu do biblioteki Steam.

Korzystając z przycisku "Redeem" można z tego miejsca od razu przenieść się na stronę Steama, skąd gra zostanie przypisana do danego konta. Dalszy etap to już tylko pobranie plików i instalacja, podobnie jak w przypadku innych gier ze Steama.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)