WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweAgent Ransack
Agent Ransack ikona

Agent Ransack2019 Build 2951

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Agent Ransack to interesująca alternatywa dla mechanizmu wyszukiwania plików wbudowanego w systemach Windows. To proste w obsłudze narzędzie pozwala użytkownikowi definiować złożone kryteria wyszukiwania i charakteryzuje się dużą szybkością działania, dzięki zastosowaniu wielowątkowych algorytmów przeszukiwania, które napisane zostały w języku C++.

Program, chociaż jego funkcjonalność "nie powala", pozwala szybko i skutecznie wyszukiwać dla nas wybrane pliki lub całe zbiory plików wskazanego typu. Możliwe jest przeszukiwanie zawartości dowolnego nośnika pod kątem występowania plików o określonej nazwie lub zawierających zdefiniowane łańcuchy znaków. Agent Ransack wyposażony został dodatkowo w zestaw filtrów, umożliwiających zawężenie wyników wyszukiwania do pozycji o ustalonym rozmiarze czy dacie modyfikacji. Nie zabrakło także opcji ignorowania wielkości znaków.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 309
Data aktualizacji20 lis 2020
Rozmiar pliku33.71 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Agent Ransack ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)