Agent Ransack ikona

Agent Ransack2019 Build 2951

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Agent Ransack to interesująca alternatywa dla mechanizmu wyszukiwania plików wbudowanego w systemach Windows. To proste w obsłudze narzędzie pozwala użytkownikowi definiować złożone kryteria wyszukiwania i charakteryzuje się dużą szybkością działania, dzięki zastosowaniu wielowątkowych algorytmów przeszukiwania, które napisane zostały w języku C++.

Program, chociaż jego funkcjonalność "nie powala", pozwala szybko i skutecznie wyszukiwać dla nas wybrane pliki lub całe zbiory plików wskazanego typu. Możliwe jest przeszukiwanie zawartości dowolnego nośnika pod kątem występowania plików o określonej nazwie lub zawierających zdefiniowane łańcuchy znaków. Agent Ransack wyposażony został dodatkowo w zestaw filtrów, umożliwiających zawężenie wyników wyszukiwania do pozycji o ustalonym rozmiarze czy dacie modyfikacji. Nie zabrakło także opcji ignorowania wielkości znaków.

Udostępnij
Agent Ransack 2019 Build 2951wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Liczba pobrań2 079
Data aktualizacji20 lis 2020
Rozmiar pliku33.71 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Agent Ransack ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)