AirPods 3 z redukcją szumów mogą ukazać się jeszcze w tym roku

AirPods 3 z redukcją szumów mogą ukazać się jeszcze w tym roku
Piotr Urbaniak

25.04.2019 15:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Apple dopiero co ujawniło słuchawki AirPods 2. generacji, a prawdopodobnie już opracowuje ich następców. Tak przynajmniej twierdzi Ming-Chi Kuo, analityk znany z wielu trafnych prognoz na temat firmy z Cupertino. (Wcześniej przepowiedział m.in. zwiększenie ekranu w Apple Watchu 4).

Ming-Chi Kuo twierdzi, że jeszcze w 2019 r. zobaczymy dwa nowe modele słuchawek AirPods. Zostaną zaprezentowane we wrześniu, równolegle z iPhone'ami następnej generacji.

Z czego jeden ma być bardzo zbliżony do modelu aktualnego, a drugi – zaoferować kompletnie odmieniony wygląd i nowe funkcje, w tym aktywną redukcję szumów. Warto zauważyć, że pokrywa się to z wcześniejszymi plotkami, wedle których już AirPods 2 miały istotnie różnić się od pierwowzoru. Widząc świetne statystyki sprzedaży, Apple może przecież intencjonalnie dawkować zmiany.

Kosmetyczne zmiany

Przypomnijmy, AirPodsy 2. generacji ukazały się 26 marca br. Wprowadziły bardziej energooszczędny czip do zarządzania łącznością i wsparcie dla głosowego wywołania asystentki Siri. Ponadto pojawiło się opcjonalne etui z funkcją ładowania indukcyjnego, kompatybilne także z 1. gen.

Niemniej większych zmian próżno się doszukiwać. Zachowano nawet pierwotny wygląd i tworzywa. Dlatego złośliwi nazywają AirPodsy 2. generacji "AirPodsami 1.5" i trudno im się dziwić.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)