MacOSMultimediaPobieranie filmówAiry
Airy ikona

Airy3.23.333

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Airy to odpowiednik YouTube Downloadera HD dla Maków. Z jego pomocą można pobrać z YouTube'a filmy w wybranej jakości z obrazem lub sam dźwięk. Program pozwala także pobrać całe listy odtwarzania.

Airy jest bardzo prosty w użyciu – wystarczy wkleić odnośnik do filmu lub listy odtwarzania, a następnie wybrać jakość pobieranego materiału. Można zapisywać filmy w formacie MP4 w różnych rozmiarach, 3GP oraz sam dźwięk w formacie MP3. Pobrane pliki zostaną umieszczone w folderze Pobrane rzeczy w podfolderze Airy, co można zmienić w ustawieniach.

Wersja demonstracyjna programu pozwala na pobranie dwóch filmów. Pełna wersja nie ma tego ograniczenia i może także integrować się z przeglądarkami (Firefox, Safari, Opera, Chrome) by ułatwić pobieranie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 204
Data aktualizacji22 lip 2021
Rozmiar pliku19.86 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
Airy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)