WindowsMultimediaPobieranie wideoYouTube Downloader HD
YouTube Downloader HD ikona

YouTube Downloader HD5.4.3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

YouTube Downloader HD to bezpłatne i bardzo popularne wśród użytkowników na całym świecie narzędzie do pobierania klipów wideo z serwisu YouTube. Pozwala ono zapisywać filmiki w formatach FLV oraz MP4 (opcjonalnie możliwa jest również konwersja do AVI), obsługując przy tym ściąganie materiałów w jakościach HD i Full HD.

Łatwe pobieranie klipów, teledysków czy kreskówek z YouTube

Program nie odbiega w żaden sposób od innych rozwiązań tego typu i oferuje podstawową funkcjonalność, umożliwiającą sprawne i wygodne pobieranie na komputer ulubionych filmików. Wystarczy, że skopiujemy do głównego okna link do wybranego klipu, a także zdefiniujemy klika podstawowych opcji konfiguracyjnych. Obejmują one m.in. lokalizację, w której zapisany zostanie nasz plik wideo, jego jakość oraz czy decydujemy się na konwersję do formatów MP4 lub AVI.

Pobieranie wideo w jakości 1080p

Youtube Downloader HD daje możliwość pobierania wszystkich dostępnych w serwisie YouTube klipów we wszystkich oferowanych jakościach. Użytkownik może zapisać na dysku plik w rozdzielczościach 240p, 360p, 480p, a także 720p oraz 1080p (o ile oczywiście wybrany klip dostępny jest w takiej jakości).

Kluczowe funkcje programu:

  • darmowe i proste w użyciu narzędzie do pobierania wideo z YouTube
  • zapisywanie materiałów wideo w formatach FLV, MP4 oraz AVI
  • ściąganie klipów w jakości 1080p i 60 FPS
  • obsługa ogranicza się do wklejenia adresu URL w oknie programu
Obraz
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.822 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań431 269
Data aktualizacji17 lis 2023
Rozmiar pliku21.36 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
YouTube Downloader HD ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (68)