Akcja blogowania o Windows Server 2012 nadal trwa, nagrody czekają

Redakcja

03.01.2013 16:44, aktual.: 04.01.2013 13:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przypominamy, że przyznaliśmy już nagrody blogerom piszącym o Windows 8, wciąż jednak trwa podobna akcja poświęcona treściom na temat Windows Server 2012 - zdecydowaliśmy się przedłużyć ją do końca stycznia. Zachęcamy Was do opisywania swoich doświadczeń z tą platformą, a my wyławiać będziemy najciekawsze posty - podobnie, jak ma to miejsce w przypadku strony głównej bloga dobrychprogramów. Nie trzeba ich specjalnie zgłaszać, czujne oko redakcji i moderatorów wszystko wyłapie.

Obraz

Na autorów czekają bardzo atrakcyjne nagrody - do rozdania mamy aż pięć konsol Xbox 360, topowe smartfony Nokia Lumia oraz wyjątkowe kurtki z naszym logo. Zachęcamy do pisania o wszystkim, co wydaje Wam się interesujące w kontekście nowego Windows Server 2012 oraz powiązanych technologii. Mamy nadzieję, że posty okażą się lekturą nie tylko ciekawą, ale i praktyczną - na przykład dzięki wskazówkom dla innych, w tym również mniej doświadczonych użytkowników. Autorzy najciekawszych treści mogą liczyć nie tylko na nagrody - ich posty i blogi będą dodatkowo promowane, nie tylko na naszych łamach, ale i w kanałach społecznościowych Microsoftu.

Akcja potrwa jeszcze do końca stycznia, jest więc jeszcze sporo czasu, by zapoznać się z systemem i podzielić swoimi doświadczeniami.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)