Aktualizacja Snow Leoparda coraz bliżej

Redakcja

26.01.2010 12:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedawno informowaliśmy, że Apple przygotowuje kolejny update najnowszego systemu operacyjnego - Mac OS X 10.6. Build o numerze 10D522 trafił na początku tego roku do programistów. Jak donoszą media, Apple wprowadził już poprawki sugerowane przez producentów.

Według autorów bloga TUAW programiści firmy z Cupertino zdążyli już przygotować kolejną roboczą wersję aktualizacji Snow Leoparda. Została ona rozesłana do znacznie węższego kręgu deweloperów, niż to miało miejsce ostatnim razem. Dziennikarze podają, że wprowadzono nieznaczne zmiany w programie QuickTime X związane z bezpieczeństwem i stabilnością aplikacji. Poprawki dotyczą również Logic Pro w wersji 64-bitowej, a także - o czym wspominaliśmy wcześniej - obsługi OpenGL 3.0. Ponadto, poproszono deweloperów o ocenę niektórych komponentów systemu, takich jak: VoiceOver czy AirPort. Być może programiści chcą dokonać jeszcze pewnych zmian przed udostępnieniem aktualizacji.

To najprawdopodobniej ostatnie poprawki, które wprowadzi Apple. Aktualizacja Snow Leoparda do wersji 10.6.3 pojawi się zapewne w połowie lub pod koniec lutego. Będzie to trzeci już update najnowszego systemu Apple’a, który swoją premierę miał we wrześniu zeszłego roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)