ALLConverter Pro 2.0 – producent ALLPlayera ułatwi konwersję wideo i audio

ALLConverter Pro 2.0 – producent ALLPlayera ułatwi konwersję wideo i audio

23.02.2017 12:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po niemal 5 latach producent słynnego AllPlayera wprowadza narynek nową wersję 2.0 programu ALLConverter Pro, uniwersalnegokonwertera plików audio i wideo na Windowsa. Odświeżonydostosowuje się przede wszystkim do wymagań użytkowników nowych systemów i urządzeń.

ALLConverter Pro pozwala na szybkie konwertowanienajpopularniejszych formatów wideo i audio, w tym MP4, AVI, MKV,MPG, WMV, MPEG, FLV, HD, M2TS, 3GP, WAV, FLAC oraz MP3 – wszystkopoprzez łatwy w użyciu interfejs, wspierający funkcję przeciągniji upuść.

Dla zupełnie „zielonych” w temacie, oferujący takżekreator, który pozwoli przeprowadzić konwersję donajpopularniejszych formatów wideo oraz na urządzenia przenośne ikonsole do gier. Bardziej zaawansowani mogą oczywiście modyfikowaćrozdzielczość, liczbę klatek na sekundę czy bitrate docelowegopliku z mediami.

Obraz

Pomocne mogą okazać się też narzędzia do wycinania fragmentówobrazu i jego kadrowania, łączenia plików wideo w jeden, dodawanianapisów do filmu i zgrywania filmów z DVD i muzyki z CD. A do tegowszystkiego pod ręką mamy zintegrowany odtwarzacz wideo, w którympodejrzymy efekty pracy.

Obraz

Programowi trudno cokolwiek zarzucić, poza tym znakiem wodnym,jaki umieszcza w plikach wynikowych. Aby się go pozbyć, należyzakupić licencję. Przyznajemy – cena jest przystępna, ALLPlayerGroup chce za swoje narzędzie raptem 29,90 zł. Program w pełnifunkcjonalnej wersji demo znajdziecie w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)