Allegro ułatwi szukanie najtańszych ofert. Pojawi się opcja "Super cena"

Allegro ułatwi szukanie najtańszych ofert. Pojawi się opcja "Super cena"

fot. GettyImages
fot. GettyImages
21.02.2021 18:26

Gigant rodzimego rynku musi mieć się na baczności, biorąc pod uwagę, że do Polski nadciąga również Amazon. Nic dziwnego, że Allegro wciąż szuka sposobów na przyciągnięcie nowych klientów oraz sprostaniu oczekiwaniom obecnych. Teraz planuje wprowadzić nowe oznaczenie, które ma ułatwić znalezienie najatrakcyjniejszych ofert.

W ostatnim czasie Allegro wprowadziło kilka zmian, w tym dotyczących opłat za płatność przy odbiorze i usługi Allegro Smart. Spotkały się one z krytyką kupujących, więc nowa opcja "Super cena" ma chyba nieco zatrzeć złe wrażenie.

[facebook=https://www.facebook.com/dobreprogramy/posts/10158137454890686]

Większość z nas, kupując na Allegro, przegląda oferty od najtańszych, co nie powinno nikogo dziwić. Teraz ma w tym pomóc oznaczenie "Super cena", które będzie znajdować się w dwóch misjach platformy: na stronie główniej serwisu oraz w zakładce Strefa okazji. Pojawi się również możliwość filtrowania ofert na podstawie tego konkretnego parametru.

Sprzedający nie będzie musiał płacić za przyznanie etykiety "Super cena", ale będzie musiał spełnić kilka wymagań. Jak się można domyślić, głównym kryterium będzie cena - musi być najniższa dla danego produktu. Dodatkowo Allegro chce promować w ten sposób oferty z opcją "Kup teraz" oraz z możliwością darmowej wysyłki w ramach Allegro Smart.

[frame] Pobierz aplikację Allegro na urządzenia z systemem Android lub iOS z naszego katalogu oprogramowania. [/frame]

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)