Allegro Allegro

Strona główna iOS Zakupy Serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Allegro to oficjalna aplikacja pozwalająca na korzystanie w wygodny sposób na urządzeniach mobilnych z najpopularniejszego w Polsce portalu handlowego. Dzięki przejrzystemu i kompletnemu interfejsowi można szybko dokonywać zakupów przechodząc kolejno przez cały proces — od odnalezienia produktu, do zapłacenia za niego.

Do dyspozycji jest znany z witryny internetowej mechanizm wyboru coraz bardziej nam odpowiadającej grupy produktów przez zawężanie ich kategorii, dzięki czemu można łatwo odnaleźć interesujące nas przedmioty, nawet nie znając ich nazwy.

Inną możliwością jest skorzystanie z wyszukiwarki. W wersji mobilnej zasługuje ona na szczególną uwagę, gdyż dzięki niej można wyszukiwać produkty pasujące do sfotografowanego obiektu — jeśli tylko zdjęcie jest poprawnie wykonane, system rozpozna obserwowany produkt i zaproponuje oferty jego kupna. Funkcja ta na razie działa dla okładek książek, płyt muzycznych, filmów oraz gier. Inną przydatną funkcją jest szukanie produktów, mających pasujący do sfotografowanego kod kreskowy (EAN-8 lub EAN-13). Oczywiście można również korzystać z niej w tradycyjny sposób — po prostu wpisując nazwę produktu.

Aplikacja nie wymaga logowania w celu przeglądania ofert. Jest ono niezbędne dopiero gdy zechcemy przejść do licytacji, bądź też informacji zawartych na naszym koncie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!