reklama

Allegro

Strona główna Android Zakupy Serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Allegro jest oficjalnym klientem serwisu aukcyjnego o takiej samej nazwie. Dzięki niej użytkownik może przeglądać zasoby serwisu w formie przygotowanej specjalnie dla urządzeń mobilnych w wygodniejszy sposób. Zapewnia ona również oszczędność transferu danych względem wersji dla przeglądarek.

Aplikacja pobiera opisy (uproszczone lub pełne, oryginalne) i zdjęcia przedmiotów tylko na żądanie użytkownika, domyślnie wyświetlając tylko podstawowe informacje o aukcjach. Użytkownik może wyszukiwać w serwisie w sposób tradycyjny, poprzez nazwę, ale również za pomocą aparatu wykonując zdjęcie np. okładce książki czy filmu lub skanując kody kreskowe.

Allegro pozwala również na zalogowanie się do swojego konta w serwisie. Wtedy użytkownik otrzymuje dostęp do spisu aukcji w których licytuje, przedmiotów które kupił, czy chociażby obserwowania ofert. Aplikacja pozwala także na sprawdzenie salda środków za rachunki, oraz wystawianie komentarzy. Dostępne są dwa widgety: jeden zapewniający szybki dostęp do wyszukiwarki, drugi wyświetlający obserwowane oferty.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 23.05.2016 15:16

Nie jest zła, ułatwia mi w sumię pracę - sprzedaż, jak i zakupy. Często wrzucają bony na -20zł, jak zrobisz zakupy za 50zł, także całkiem fajnie. Obsługa przyjemna, ale czasem błąd przy płątności lub wczytaniu bonu bo się zatnie - trochę mnie to irytuje bo na komórce wszystko może się wydarzyć. No ale do przeglądania aukcji spoko. Chociaż i tak wydaje mi się, że jakoś na przeglądarce więcej znajduje produktów niż w fonie :P no ale może takie odczucie, nie wiem... A co do sprzedaży na Allegro to bsługuje ją mobilinie - tu nie ma problemów, a do tego używam http://www.systim.pl i obsługuje sobie całe zamówienia - płątności, wystawianie rachunków itd. - ułatwia mi to życie ;)

  #1 02.04.2016 08:59

Strasznie wolno działa, wersja na przeglądarkę jest duuuuzo szybsza

reklama