Allegro

Strona główna Android Zakupy Serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Allegro jest oficjalnym klientem serwisu aukcyjnego o takiej samej nazwie. Dzięki niej użytkownik może przeglądać zasoby serwisu w formie przygotowanej specjalnie dla urządzeń mobilnych w wygodniejszy sposób. Zapewnia ona również oszczędność transferu danych względem wersji dla przeglądarek.

Aplikacja pobiera opisy (uproszczone lub pełne, oryginalne) i zdjęcia przedmiotów tylko na żądanie użytkownika, domyślnie wyświetlając tylko podstawowe informacje o aukcjach. Użytkownik może wyszukiwać w serwisie w sposób tradycyjny, poprzez nazwę, ale również za pomocą aparatu wykonując zdjęcie np. okładce książki czy filmu lub skanując kody kreskowe.

Allegro pozwala również na zalogowanie się do swojego konta w serwisie. Wtedy użytkownik otrzymuje dostęp do spisu aukcji w których licytuje, przedmiotów które kupił, czy chociażby obserwowania ofert. Aplikacja pozwala także na sprawdzenie salda środków za rachunki, oraz wystawianie komentarzy. Dostępne są dwa widgety: jeden zapewniający szybki dostęp do wyszukiwarki, drugi wyświetlający obserwowane oferty.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Monety Allegro: nowy program lojalnościowy z naciskiem na smartfony

58
09.01.2017  •  Maciej Olanicki

W lipcu zeszłego roku Allegro zakończyło obsługę programu lojalnościowego Payback. W związku z niską popularnością, wynikającą przede wszystkim ze stosunkowo niewielkich korzyści, jakie zapewniał udział w programie, nie spotkało się to ze szczególny zaskoczeniem czy sprzeciwem użytkowników. Allegro nie daje jednak za wygraną i przygotowuje swój własny program, Monety Allegro. Najczęstszym zarzutem wobec Payback były mało atrakcyjne nagrody, które otrzymać można było dopiero po zrobieniu zakupów za nieadekwatnie wysoką kwotę. Według Money.pl, Allegro nie powtórzy błędów z przeszłości, choć…

Darmowe wystawienia na Allegro do lipca, a potem? Więcej darmowych wystawień

12
13.05.2016  •  Maciej Olanicki

W ostatnim czasie informowaliśmy o ważnej zmianie na Allegro, jaką stanowi zniesienie pobierania prowizji za wystawianie w serwisie ofert sprzedaży. Dziś wiadomo na ten temat więcej, znane są także dalsze plany Allegro na Darmowe wystawianie. Dzięki uruchomieniu stałej promocji Darmowe wystawianie, na Allegro można bezpłatnie wystawić 25 ofert miesięcznie. Skorzystać z tej okazji można po wyborze odpowiedniej opcji w Centrum Zniżek, a jej ważność wynosi 1 miesiąc. W ten sposób użytkownik może wystawić na 14 dni ofertę z jednym dodatkowym zdjęciem i bez dodatkowych wyróżnień. Jak wynika z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 23.05.2016 15:16

Nie jest zła, ułatwia mi w sumię pracę - sprzedaż, jak i zakupy. Często wrzucają bony na -20zł, jak zrobisz zakupy za 50zł, także całkiem fajnie. Obsługa przyjemna, ale czasem błąd przy płątności lub wczytaniu bonu bo się zatnie - trochę mnie to irytuje bo na komórce wszystko może się wydarzyć. No ale do przeglądania aukcji spoko. Chociaż i tak wydaje mi się, że jakoś na przeglądarce więcej znajduje produktów niż w fonie :P no ale może takie odczucie, nie wiem... A co do sprzedaży na Allegro to bsługuje ją mobilinie - tu nie ma problemów, a do tego używam http://www.systim.pl i obsługuje sobie całe zamówienia - płątności, wystawianie rachunków itd. - ułatwia mi to życie ;)

  #1 02.04.2016 08:59

Strasznie wolno działa, wersja na przeglądarkę jest duuuuzo szybsza

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję