ALLPlayer teraz także dla Androida

ALLPlayer teraz także dla Androida

ALLPlayer teraz także dla Androida
04.11.2013 13:12

Twórcy popularnego odtwarzacza multimediów ALLPlayer postanowili rozszerzyć działalność na kolejną platformę. W ciągu minionego weekendu wydana została wersja odtwarzacza dla urządzeń z systemem Android. Podobnie jak wersja dla komputerów, odtwarzacz korzysta z dekodowania programowego, jak i sprzętowego oraz pomaga znaleźć odpowiednie napisy do oglądanych filmów na serwisach OpenSubtitles oraz NapiProjekt.

Obraz

Odtwarzacz ALLPlayer został przystosowany do pracy na urządzeniach z ekranami dotykowymi i pozwala regulować parametry, jak na przykład głośność odtwarzanego materiału, przesuwaniem palca po ekranie (w tym przypadku pionowo). W ustawieniach programu można także wybrać ścieżkę dźwiękową, jeśli plik ma więcej niż jedną, oraz dostosować napisy — kolor, wielkość, czcionkę, pozycję itp.

Na liście obsługiwanych formatów wideo znalazły się między innymi: AVI, MP4, WMV, FLV, 3GP, MKV, M2TS, MOV, MPG, MPEG, RM, RMVB, WMV, VOB, ASF, QuickTime, F4V, TS, HD. Napisy aplikacja jest w stanie odczytać z plików w formatach: DVD, DVB, SSA/ASS Subtitles tracks, SubStation Alpha (ssa/ass) z obsługą stylów, SAMI/SMI, SubRip (SRT), MicroDVD (SUB/TXT), SubViewer2.0 (SUB), MPL2 (MPL/TXT), PowerDivX (PSB/TXT), TM Player (TXT), Player.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

ALLPlayera w wersji 1.0.1 dla Androida 4.0 i nowszych oraz w wersji dla Windows można pobrać z naszej bazy programów. Aplikacja dla Androida jest jeszcze młoda i, jak widać po komntarzach w Google Play czy choćby zrzutach ekranu powyżej, wciąż ma problemy. Twórcy zapewniają jednak, że wszystkie postarają się szybko naprawić i proszą o informowanie o błędach i modelach urządzeń, na których występują, ze szczególną uwagą na problemy z płynnym odtwarzaniem filmów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)