Alsen, AOC, GoodRAM i Trust Gaming razem na IEM Expo. Konkurs! #ESLOne

Strona głównaAlsen, AOC, GoodRAM i Trust Gaming razem na IEM Expo. Konkurs! #ESLOne
24.02.2018 17:56

Zobacz też

W hali IEM Expo na terenie Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego wśród wystawców znajdziecie ekspozycję sklepu Alsen. W tym roku marka Alsen obchodzi 15 lat swojego istnienia. Tym bardziej powinniście skierować swoje kroki w kierunku ich stoiska. Razem z firmami AOC, GoodRAM i Trust Gaming zapewnią ogrom atrakcji w trakcie trwania ESL One i IEM 2018.

bECZqwYB
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na stoisku możecie po raz pierwszy zobaczyć olbrzyma od AOC, 34-calowy, zakrzywiony monitor dla graczy z technologią G-Sync. Do tego Alsen prezentuje swój najnowszy projekt peceta Alsen Custom PC. Do dyspozycji odwiedzających oddano 20 stanowisk do grania. W środku znalazły się dyski i pamięci GoodRAM. Akcesoria dostarczył Trust Gaming (myszki, klawiatury, słuchawki, fotele) a za wyświetlanie obrazu odpowiadają monitory AOC. Zagrać można w popularne tytuły takie jak: Counter Strike, League of Legend, Hearthstone, Fifa18, Rainbow Six, StarCraft.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W strefie ALSEN zaparkował Gaming Truck, serwujący gorące e-sportowe emocje. Fani piłki nożnej sprawdzą w nim poziom swoich umiejętności w rozgrywkach z graczem drużyny e-sportowej ALSEN-Team dywizji FIFA, wicemistrzem Polski FIFA17 Marcinem mRN Sczes. W trakcie trwania targów będzie okazja do rozmów i rozgrywek z profesjonalnymi graczami, oraz zebrania autografów od czołowych graczy zespołu ALSEN-Team. Dla wszystkich zwiedzających przygotowano strefę sprzedaży z atrakcyjną ofertą cenową na sprzęt AOC, GoodRAM i Trust Gaming.

bECZqwYD

Konkurs!

Zapraszamy Was do kolejnego konkursu. Tym razem związanego z marką Alsen. Nagrodą są rewelacyjne słuchawki Trust Gaming Dion 7.1. Aby stać się ich właścicielem wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: Z czym kojarzy Ci się nazwa Alsen. Rozwiń twórczo nazwę tego sklepu. Jedna, najciekawsza wypowiedź zostanie nagrodzona słuchawkami.

350210624385017793

Konkurs przeznaczony jest dla zarejestrowanych czytelników portalu. Na Wasze odpowiedzi czekamy do wtorku, 6 marca, do godziny 23.59. Wyniki ogłosimy natomiast 8 marca. Zapraszamy do zabawy!

Udostępnij:
bECZqwZz