Amazon po raz kolejny rozdaje gry i aplikacje na Androida

Amazon po raz kolejny rozdaje gry i aplikacje na Androida

Amazon po raz kolejny rozdaje gry i aplikacje na Androida
Paweł Piskurewicz
25.09.2014 16:15, aktualizacja: 26.09.2014 12:10

Już po raz kolejny Amazon postanowił przygotować dla posiadaczy telefonów z systemem Android bardzo ciekawą ofertę darmowych aplikacji i gier. O poprzedniej pisaliśmy niecałe dwa miesiące temu. Tym razem za darmo można pobrać gry i aplikacje o wartości około 130$.

Obraz

Aby tego dokonać należy posiadać oficjalną aplikację sklepu Amazonu czyli Amazon Appstore. To jedna z większych zalet Androida, że pozwala nam na korzystanie z niezależnych sklepów, a nie tylko Google Play. Niezależnie od tego czy już posiadamy konto, czy dopiero będziemy je zakładali należy podać dane adresowe. Są one niezbędne przy zakupach, nawet przecenionych produktów. Jeżeli podaliśmy je już wcześniej, wystarczy zacząć pobierać aplikacje. Nie jest natomiast obowiązkowe dodawanie płatności. Przy pytanie o nie wystarczy użyć przycisku cofania.

Co tym razem możemy pobrać za darmo? Poniżej pełna lista aplikacji i gier dostępnych w naszym regionie:OfficeSuite Professional 7Riptide GP2Sonic The Hedgehog 4 Episode IIRelax Melodies PremiumPerfectly ClearSketchBook ProPaper CameraPrinterShare Mobile PrinQuell MementoMahjong Artifacts® (Full)Swype KeyboardKnots 3DThrees!mSecure - Password Manager and Secure DigitalGenius Scan+Alarm Clock+Sworkit Pro - Daily Circuit Training WorkoutsMy Diet Coach - ProCity Maps 2Go Pro - Offline Map and Travel GuideAnother WorldAbyss: The Wraiths of Eden (Full)Schedule Planner PROMerriam-Webster's Third New International ProEarth & Moon in HD Gyro 3D PRO[img=Screenshot_2014-09-25-15-43-462][join][img=Screenshot_2014-09-25-15-54-342]Wybór jest spory i prawie każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Promocja ograniczona jest czasowo. W przypadku Amazonu są to zazwyczaj 1-2 dni, dlatego warto pośpieszyć się z pobieraniem, a samą aplikację pozostawić w pamięci telefonu. Jest to na pewno jeden z najciekawszych sklepów dostępnych na Androida.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)