AMD Ryzen 7 2700X 50th Anniversary Edition. Zawartość zestawu i gratisowe gry

AMD Ryzen 7 2700X 50th Anniversary Edition. Zawartość zestawu i gratisowe gry

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe
Piotr Urbaniak
29.04.2019 14:13

Przed niespełna dwoma tygodniami mogliście czytać o jubileuszowym procesorze AMD Ryzen 7 2700X, wydanym na 50-lecie firmy. Teraz poznajemy pełną zawartość zestawu.

Jak się okazuje, pod względem technicznym procesor rzeczywiście nie różni się od "zwykłego" odpowiednika. Zapewnia osiem rdzeni Zen+, wykonanych w procesie litograficznym klasy 12 nm, z techniką SMT, a także taktowanie na poziomie 3,7 - 4,3 GHz. Jedyną widoczną różnicą jest dodanie podpisu szefowej AMD, Lisu Su. Autograf wycięto laserem w rozpraszaczu ciepła.

Koszulka i metalowa odznaka

Większe różnice dotyczą natomiast zestawu, w jakim czip jest sprzedawany. Obok chłodzenia Wraith RGB, nabywcy otrzymają: okolicznościową koszulkę, odznakę na obudowę i kody na dwie gry. Pierwsza to "World War Z", druga zaś – "Tom Clancy's The Division 2 Gold Edition".

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Gry dla większości nabywców

Z czego promocja z grami dotyczy nie tylko modelu limitowanego, ale także wszystkich innych Ryzenów 2. generacji, od modelu Ryzen 5 2400G w górę hierarchii. Co więcej, te same tytuły czerwoni zamierzają dokładać do kart graficznych Radeon RX 570, RX 580, RX 590, Vega oraz VII. Trzeba jednak pamiętać, że realizacja promocji leży w gestii sprzedawców i zawczasu sprawdzić, czy dany sklep ją honoruje. Póki co nie wiadomo, które z polskich sklepów wezmą udział w akcji.

Jubileuszowy AMD Ryzen 7 2700X 50th Anniversary Edition został wyceniony na 345 dol., a więc o 50 dol. droższej niż nominalny odpowiednik. W Polsce powinien kosztować około 1599 zł.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)