Android Auto 6.8 dostępny do pobrania. To może być koniec części błędów

Android Auto 6.8 dostępny do pobrania. To może być koniec części błędów25.08.2021 06:39
Android Auto 6.8 został wydany
Android Auto 6.8 został wydany
Źródło zdjęć: © Getty Images | Stephen Lam

Android Auto 6.8 jest już dostępny dla kierowców, co oznacza kolejną okazję do odkrywania nowości i poprawek - producent nie informuje o nich wprost. Można zaś zakładać, że w Androidzie Auto wyeliminowano przynajmniej część stosunkowo świeżych błędów.

Tych jak zwykle w Androidzie Auto nie brakuje, choć ostatnio przytaczaliśmy tylko wybrane usterki opisywane na oficjalnych forach. Jednym z problemów było niewłaściwe działanie Androida Auto i Map Google, kiedy to na rondach, niezależnie od faktycznej trasy, kierowca był zawsze proszony o zawracanie.

W tym momencie nie wiemy, czy Android Auto 6.8 jest już tej wady pozbawiony, szczególnie, że sukces może również zależeć od aktualizacji Map Google. W praktyce to sami kierowcy, których dotyczył problem, muszą sprawdzić, czy usterka została już wyeliminowana - Google konsekwentnie nie poczuwa się do udostępniania informacji, co nowego wnosi kolejna wersja Androida Auto i wydanie 6.8 nie jest tutaj wyjątkiem.

Android Auto 6.8 może być także ostatecznym rozwiązaniem na ewentualne problemy z odtwarzaniem muzyki. W tym przypadku chodzi o leciwą już usterkę związaną ze Spotify, o której rozmowa ponownie odżyła na oficjalnym forum w pierwszej połowie sierpnia. Google zachęcił wówczas kierowców, którzy doświadczają dalej błędów do zgłaszania swoich przypadków, by zespół programistów mógł się im dokładniej przyjrzeć.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)