Android Auto 6.8 dostępny do pobrania. To może być koniec części błędów

Android Auto 6.8 dostępny do pobrania. To może być koniec części błędów

Android Auto 6.8 został wydany
Android Auto 6.8 został wydany
Źródło zdjęć: © Getty Images | Stephen Lam
Oskar Ziomek
25.08.2021 06:39

Android Auto 6.8 jest już dostępny dla kierowców, co oznacza kolejną okazję do odkrywania nowości i poprawek - producent nie informuje o nich wprost. Można zaś zakładać, że w Androidzie Auto wyeliminowano przynajmniej część stosunkowo świeżych błędów.

Tych jak zwykle w Androidzie Auto nie brakuje, choć ostatnio przytaczaliśmy tylko wybrane usterki opisywane na oficjalnych forach. Jednym z problemów było niewłaściwe działanie Androida Auto i Map Google, kiedy to na rondach, niezależnie od faktycznej trasy, kierowca był zawsze proszony o zawracanie.

W tym momencie nie wiemy, czy Android Auto 6.8 jest już tej wady pozbawiony, szczególnie, że sukces może również zależeć od aktualizacji Map Google. W praktyce to sami kierowcy, których dotyczył problem, muszą sprawdzić, czy usterka została już wyeliminowana - Google konsekwentnie nie poczuwa się do udostępniania informacji, co nowego wnosi kolejna wersja Androida Auto i wydanie 6.8 nie jest tutaj wyjątkiem.

Android Auto 6.8 może być także ostatecznym rozwiązaniem na ewentualne problemy z odtwarzaniem muzyki. W tym przypadku chodzi o leciwą już usterkę związaną ze Spotify, o której rozmowa ponownie odżyła na oficjalnym forum w pierwszej połowie sierpnia. Google zachęcił wówczas kierowców, którzy doświadczają dalej błędów do zgłaszania swoich przypadków, by zespół programistów mógł się im dokładniej przyjrzeć.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)