Android Auto niebawem oficjalnie w Polsce. Właśnie trafił na kolejne rynki

Android Auto niebawem oficjalnie w Polsce. Właśnie trafił na kolejne rynki

Android Auto trafia na kolejne rynki, fot. Oskar Ziomek
Android Auto trafia na kolejne rynki, fot. Oskar Ziomek
Oskar Ziomek
31.03.2021 16:52

Android Auto, zgodnie z zapowiedzią Google, lada moment ma się pojawić oficjalnie w Polsce, a właśnie trafia na kolejne rynki. Jak poinformowano na Twitterze, wraz z końcem marca Android Auto trafił do Sklepu Play i jest dostępny dla użytkowników z Belgii, Danii, Holandii, Norwegii, Portugalii i Szwecji.

To kolejny krok na drodze do udostępnienia Androida Auto na dużo większej liczbie rynków, w tym w Polsce. Google zapowiedział takie działania w grudniu ubiegłego roku podając wprost, że w najbliższych miesiącach od tamtego momentu między innymi Albania, Angola, Armenia, Belgia, Białoruś, Botswana, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Norwegia i właśnie Polska rozszerzą listę krajów, gdzie już teraz Android Auto jest oferowany. Pełną listę znajdziecie tutaj.

Do tego czasu w Polsce z Androida Auto można korzystać "nieoficjalnie" w Androidzie 10 i 11 lub także 5-9 po samodzielnej instalacji pakietu APK. Najnowszą wersję można pobrać z naszego katalogu oprogramowania.

Rozwój Androida Auto jest interesujący nie tylko z uwagi na rozszerzaną dostępność, ale także z uwagi na zaskakujące niedociągnięcia. Wraz z kolejnymi wersjami aplikacji, Google na swój sposób każdorazowo wystawia kierowców na próbę.

Android Auto i Android Auto for phone screens (dla użytkowników Androida 10 i nowszych) można pobrać z naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)