r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Android Auto

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

Android Auto to aplikacja będąca mobilną wersją oprogramowania Google dla samochodów. Nie musimy już posiadać nowego auta by móc korzystać z zalet Android Auto. Wystarczy, że mamy smartfona z Androidem w wersji 5.0 lub nowszej.

Galeria programu

Aplikacja oferuje interfejs przygotowany z myślą o zapewnieniu wygody i szybkiego dostępu do funkcji używanych podczas prowadzenia auta. Otrzymujemy więc odpowiedni interfejs z dużymi elementami. Na ekranie mamy natomiast dostęp do nawigacji, odtwarzacza muzyki, połączeń czy wiadomości. Android Auto wpiera takie usługi jak Google Maps, Google Play Music czy Google Search.

Zaletą aplikacji są głosowe komendy, nie różniące się od tych, z których normalnie korzystamy na smartfonie z Androidem. Bez odrywania rąk od kierownicy, możemy wyznaczyć trasę, zapytać się o najbliższą stację benzynową lub po prostu, poprosić o uruchomienie odtwarzacza muzyki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Android Auto wreszcie z OK, Google. Tej funkcji brakowało najbardziej

20
OPROGRAMOWANIE 01.12.2016 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Wraz z wydaniem Android Auto 2.0 każdy może korzystać z oprogramowania Google skierowanego dla samochodów. Nie musimy posiadać nowego auta, wystarczy smartfon z Androidem. Aplikacja wypada całkiem nieźle, ale nadal brakuje jej kilku ważnych funkcji. Jedno z niedociągnięć właśnie zostało usunięte, Android Auto wspiera komendę głosową OK, Google. Użytkownicy smartfonów z Androidem, smartwatchy z Android Wear czy także iPhone’ów z aplikacją Google, powinni kojarzyć komendę OK, Google. To za jej pomocą aktywujemy nasłuchiwanie naszego głosu w celu wydania polecenia. Nie musimy naciskać…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
willy87   2 #2 02.12.2016 19:46

Dokładnie jak chcę zainstalować z komputera to pisze że niedostępny w twoim kraju, a jak przez telefon to piszę że niezgodne z moim telefonem a mam androida 5.1

  #1 01.12.2016 15:08

Android Auto... produkt jest niedostępny w twoim kraju... :/

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.