r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Android Auto

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców

Android Auto to aplikacja będąca mobilną wersją oprogramowania Google dla samochodów. Nie musimy już posiadać nowego auta by móc korzystać z zalet Android Auto. Wystarczy, że mamy smartfona z Androidem w wersji 5.0 lub nowszej.

Galeria programu

Aplikacja oferuje interfejs przygotowany z myślą o zapewnieniu wygody i szybkiego dostępu do funkcji używanych podczas prowadzenia auta. Otrzymujemy więc odpowiedni interfejs z dużymi elementami. Na ekranie mamy natomiast dostęp do nawigacji, odtwarzacza muzyki, połączeń czy wiadomości. Android Auto wpiera takie usługi jak Google Maps, Google Play Music czy Google Search.

Zaletą aplikacji są głosowe komendy, nie różniące się od tych, z których normalnie korzystamy na smartfonie z Androidem. Bez odrywania rąk od kierownicy, możemy wyznaczyć trasę, zapytać się o najbliższą stację benzynową lub po prostu, poprosić o uruchomienie odtwarzacza muzyki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Test Android Auto. Co dziś potrafi samochodowe oprogramowanie Google?

56
OPROGRAMOWANIE 13.08.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Android Auto to próba Google wprowadzenia własnych rozwiązań do motoryzacji. Całość opiera się na identycznych schemacie jak w Apple CarPlay i ma zapewnić wygodne sparowanie smartfonu z samochodem. W założeniach Android Auto ma oferować więcej niż już dostępne opcje łączności smartfona z systemami multimedialnymi dostarczanymi przez producentów aut. Google przenosi wybrane aplikacje i usługi wprost na wyświetlacz auta, wprowadzając jakby własną nakładkę. Drugą opcją korzystania z Android Auto jest zainstalowanie aplikacji na smartfonie i korzystanie wyłącznie z niej, bez łączenia się z…

Android Auto w Polsce: lista działających komend głosowych

40
OPROGRAMOWANIE 26.07.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

W nowoczesnych samochodach implementowane są systemy znacząco usprawniające współpracę ze smartfonami. Użytkownicy urządzeń z Androidem mogą korzystać z Android Auto. Google pomyślało również o starszych autach, udostępniając swoje oprogramowanie w mobilnej wersji, jako aplikację. Jednym wymogiem jest posiadanie smartfona z Androidem w wersji 5.0 lub nowszej. Aplikacja Android Auto nie jest oficjalnie dostępna w Polsce, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z APK, które znajdziecie w naszej bazie. W ustawieniach smartfonu włączyć instalację aplikacji z nieznanych źródeł. Co ciekawe,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 12.09.2017 16:09

@KuASY: Więc używasz na ekranie telefonu bez podłączania do samochodu. :)

KuASY   1 #6 14.08.2017 10:44

Czegoś nie rozumiem....
Cytując,

Nie musimy już posiadać nowego auta by móc korzystać z zalet Android Auto. Wystarczy, że mamy smartfona z Androidem w wersji 5.0 lub nowszej.

Posiadam samochód z 2008 roku, więc nie jest nowe. I nie mam możliwości połączenia z samochodem. Więc?

  #5 28.07.2017 06:20

Cytując klasyka: U mnie działa.

  #4 09.07.2017 19:35

Po co dajecie link do ściągnięcia aplikacji skoro jest niedostępna w PL?

  #3 08.06.2017 18:00

Wystarczy ściągnąć na tel.zainstalować ale nie uruchamiać, podłączyć do systemu w aucie i tel. automatycznie się podłączy.
Mi działa bez problemu. Świetnie działająca nawigacja google maps, przy wyznaczaniu trasy potrzebne jest podłączeni do netu.

willy87   2 #2 02.12.2016 19:46

Dokładnie jak chcę zainstalować z komputera to pisze że niedostępny w twoim kraju, a jak przez telefon to piszę że niezgodne z moim telefonem a mam androida 5.1

  #1 01.12.2016 15:08

Android Auto... produkt jest niedostępny w twoim kraju... :/

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.