Android Auto Android Auto 4.8

Strona główna Android Podróże i transport Inne aplikacje dla kierowców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Android Auto to aplikacja będąca mobilną wersją oprogramowania Google dla samochodów. Nie musimy już posiadać nowego auta by móc korzystać z zalet Android Auto. Wystarczy, że mamy smartfona z Androidem w wersji co najmniej 5.0 lub dowolny zgodny z Android Auto odbiornik w samochodzie.

Android przystosowany dla kierowców

Aplikacja oferuje interfejs przygotowany z myślą o zapewnieniu wygody i szybkiego dostępu do funkcji używanych podczas prowadzenia auta. Otrzymujemy więc odpowiedni interfejs z dużymi elementami. Na ekranie mamy natomiast dostęp do nawigacji, odtwarzacza muzyki, połączeń czy wiadomości. Android Auto wpiera takie usługi jak Google Maps, Google Play Music czy Google Search.

Głosowa obsługa smartfona lub tabletu

Zaletą aplikacji są głosowe komendy, nie różniące się od tych, z których normalnie korzystamy na smartfonie z Androidem. Bez odrywania rąk od kierownicy, możemy wyznaczyć trasę, zapytać się o najbliższą stację benzynową lub po prostu, poprosić o uruchomienie odtwarzacza muzyki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Działą komenda OK Google
Włącza tryb nie przeszkadzać, wymaga aplikacji Muzyka Google Play
ocena użytkownika
19.02.2018 11:07 • Recenzja do wersji 3.0

Niestety, nadal apka ma kardynalne błędy. Po pierwsze to ja chcę decydować, czy tryb "nie przeszkadzać" który domyślnie wyłącza powiadomienia itp, ma być włączony czy nie. Poza tym nie używam, i nie chcę aplikacji Goole do muzyki. Mam Spotify i to mi wystarczy. Ale aplikacja przy instalowaniu pobiera również ten komponent. Wracam do Car Dashdroid - jak na razie pomimo błędów jest bezkonkurencyjna.