Android Auto zyskał nowy odtwarzacz muzyki

Android Auto zyskał nowy odtwarzacz muzyki
Oskar Ziomek

21.11.2019 16:15, aktual.: 21.11.2019 17:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Android Auto zyskał integrację z kolejnym odtwarzaczem muzyki. Dzięki aktualizacji aplikacji Samsung Music, właściciele smartfonów Samsunga mogą teraz wygodnie korzystać z tego programu także w samochodach.

Wystarczy zaktualizować aplikację do najnowszej wersji, która została przystosowana właśnie do Androida Auto oraz Androida 10. W praktyce wystarczy w tym celu uruchomić aplikację zainstalowaną w smartfonie – jeśli wykryte zostaną aktualizacje, program sam zaproponuje ich instalację za pośrednictwem sklepu Galaxy Apps.

Samsung Music w Androidzie Auto w smartfonie.
Samsung Music w Androidzie Auto w smartfonie.

Kiedy najnowsza wersja będzie już zainstalowana, wystarczy przejść do korzystania z Androida Auto. Samsung Music pojawi się na liście odtwarzaczy w smartfonie oraz w menu głównym, jeśli interfejs jest wyświetlany w samochodzie.

Obsługa w obydwu przypadkach jest bardzo zbliżona do innych odtwarzaczy. Menu jest uproszczone, by było łatwe w obsłudze w samochodzie podczas jazdy, zaś na ekranie odtwarzania pojawiają się tylko najważniejsze informacje o artyście i albumie wraz z grafiką okładki.

  • Ekran odtwarzania w samochodzie jest znany także z innych odtwarzaczy.
  • Samsung Music w menu głównym Androida Auto w samochodzie.
[1/2] Ekran odtwarzania w samochodzie jest znany także z innych odtwarzaczy.

W Androidzie Auto nie brakuje wyboru w zakresie odtwarzaczy muzycznych. Korzystać można między innymi z Muzyki Play, Spotify, VLC czy Powerampa.

Aplikację Android Auto oraz Android Auto for phone screens (przydatną użytkownikom Androida 10) można pobrać z naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)