bEiRKtHF
AntiDupl ikona

AntiDupl2.3.9

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AntiDupl to darmowe narzędzie, które służy do wyszukiwania i usuwania duplikatów zdjęć.

bEiRKtHH

Wśród formatów plików graficznych obsługiwanych przez AntiDupl znajdziemy: JPEG, GIF, TIFF, BMP, PNG, EMF, WMF, EXIF, ICON, JP2, PSD, DDS oraz TGA. Opisywany program zlokalizuje duplikaty fotografii po wskazaniu ścieżek docelowych, a następnie pozwoli nam zadecydować, jakie operacje chcemy na nich wykonać. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście usunięcie zbędnych plików, co pozwoli nam zaoszczędzić miejsce na dysku twardym.

AntiDupl został wyposażony w rozwiązanie, dzięki któremu znajdziemy nie tylko identyczne, ale podobne fotografie. Może się bowiem zdarzyć tak, że wykonaliśmy kilka fotografii tego samego zdjęcia (np. atrakcji turystycznej na wakacjach), chcąc wybrać potem jedno najlepsze, ale zapomnieliśmy o usunięciu reszty plików.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
AntiDupl 2.3.9wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentAntiDupl Team
Liczba pobrań609
Data aktualizacji13 sty 2019
Rozmiar pliku1.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AntiDupl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiRKtID