Anzu – okulary z wbudowanymi głośnikami od Razera już w sprzedaży

Strona głównaAnzu – okulary z wbudowanymi głośnikami od Razera już w sprzedaży
05.03.2021 11:00
Anzu – okulary z wbudowanymi głośnikami od Razera już w sprzedaży
bDXIKlfW

Razer oficjalnie ogłosił swoje okulary Anzu z wbudowanymi głośnikami, znajdującymi się bezpośrednio w zausznikach okularów. Gadżet ma być zgodny z systemami Bose, Amazon oraz wieloma innymi. Cena okularów została ustalona na 199,99 dolarów.

bDXIKlfp

Okulary Anzu będą dostępne w różnych rodzajach oprawek – prostokątnych, jak i okrągłych, a każde z nich będą dostępne w dwóch rozmiarach: małym lub dużym. W każdym zestawie znajdą się dwa zestawy soczewek: zwykłe, przezroczyste, które zapewnią 35-procentową blokadę przed niebieskim światłem, a także dodatkowe soczewki przeciwsłoneczne z 99-procentową ochroną przed promieniowaniem UV.

350287790384369959

Zamiast kopiować od konkurencji, Razer postanowił iść własną drogą i zmienić całkowicie podejście do okularów audio. Firma zastosowała bezprzewodową konstrukcję, która całkowicie dzieli lewy i prawy głośnik. Tego rodzaju zastosowanie ma zapewnić większy komfort użytkowania, ponieważ ramy Anzu pozwalają na większą elastyczność. Użytkownik musi ładować jednocześnie oba zauszniki okularów w tym samym czasie. Teoretycznie jest też możliwość sporadycznych problemów typowych dla sprzętów bezprzewodowych, jak zaniki dźwięku po jednej stronie. Razer twierdzi, że zmniejszył opóźnienie Bluetooth do 60 ms.

bDXIKlfr

Oba zauszniki w okularach Anzu reagują na dotyk, więc użytkownik może sterować nimi za pomocą gestów. W ten sposób można łatwo zmieniać utwory, odbierać połączenia lub aktywować asystenta głosowego. Okulary Anzu mają klasę wodoodporności IPX4, więc nie zalecane jest korzystanie z nich w przypadku dużego deszczu, jednak powinny dobrze radzić sobie z lekkimi rozpryskami.

Okulary Anzu automatycznie wyłączają się po złożeniu, dzięki czemu osiągają do dwóch tygodni czasu czuwania. Automatycznie parują się z ostatnim urządzeniem po ponownym otwarciu. Żywotność baterii ocenia się na do pięciu godzin. Do Anzu firma dołącza etui ze sztucznej skóry na zatrzask magnetyczny z kieszonką do przechowywania kabla ładującego lub dodatkowych soczewek.

Obecnie Anzu są dostępne wyłącznie na stronie producenta oraz w oficjalnych sklepach RazerStore.

Udostępnij:
bDXIKlgn