Aplikacja dnia: BusLive

Strona głównaAplikacja dnia: BusLive
21.11.2017 09:00
Aplikacja dnia: BusLive
bDXVabQS

W ramach cyklu „Aplikacja dnia tym razem proponujemy Wam gratkę dla poruszających się po Krakowie, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu komunikacją miejską. BusLive czerpie dane udostępnione przez lokalnych przewoźników i pokazuje na mapie aktualizowaną na bieżąco pozycję pojazdów, a także natężenie ruchu i trasy konkretnych linii.

bDXVabQl
350206854577743305

Ekran główny aplikacji pokazuje mapę wybranego z obsługiwanych miast. Nad nim mamy 4 przyciski, pozwalająca przełączyć tryb pracy – wybrane linie, najbliższa okolica (Radar), jadące do oraz możliwość zapisania widoku.

  • wybór linii
  • Jadące do

Oznaczenia pozycji pojazdów są aktualizowane co kilkanaście sekund, dzięki czemu można ocenić, czy dojedzie on na czas. To bardzo przydatne, jeśli na przystanku nie ma akurat elektronicznej tablicy z takimi informacjami. Ponadto aplikacja może pokazać natężenie ruchu na wszystkich ulicach w okolicy lub tylko na odcinku, który będzie pokonywał sprawdzany dany pojazd.

Radar
Radar

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale wyświetla dyskretne reklamy. Można się ich pozbyć kupując bilety przez SkyCash – jeden bilet usuwa reklamy na 2 dni.

bDXVabQn

BusLive jest dostępna dla Androida i iOS-a.

Udostępnij:
bDXVabRj