SkyCash

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów
Pobierz program
lub zeskanuj:

SkyCash to oficjalna aplikacja mobilna serwisu płatniczego o tej samej nazwie. Dzięki niemu możemy zakupić bilety, opłacić rachunki, czy też doładować telefon, a wszystko to za pomocą jednej aplikacji i bez konieczności posiadania karty kredytowej.

Aby móc skorzystać z aplikacji, niezbędne jest posiadanie konta. Możemy je założyć z poziomu programu, bądź też strony www. Na ekranie logowania, mamy też krótki przewodnik po najważniejszych zaletach SkyCash. Po zalogowaniu wita nas ekran ze skrótami do najpopularniejszych usług. Znajdziemy na nim możliwość zakupu biletów na komunikację miejską, kolejową oraz autobusową. Za pomocą programu opłacimy także parking.

Miłośnicy kina mogą nabyć bilety na filmy (cały proces odbywa się w aplikacji), a fani muzyki skorzystać ze sklepu z mp3. Nie zabrakło także wspomnianej już możliwości opłacania rachunków oraz doładowywania telefonu. Konto w SkyCash możemy doładować na wiele sposobów: przelewem (ilość środków widnieje u góry ekranu), podpiętą kartą, czy nawet za pomocą sklepów Żabka. Jest też możliwość pobierania zgromadzonych środków poprzez bankomaty. Aplikacja pomoże nam w większości tych procesów.

SkyCash to nie tylko dobrze wykonany produkt, ale za razem spora gama usług zamknięta w jednym programie. Pomagają zamienić nasz smartfon w mobilny portfel.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wspólny Bilet Samorządowy dostępny w SkyCash: 62 linie za 38 złotych

10
02.08.2017  •  Mariusz Błoński

Wspólny Bilet Samorządowy (WBS) trafił do SkyCash, najpopularniejszej w Polsce aplikacji do mobilnej sprzedaży biletów komunikacji miejskiej i transportu. Teraz jej użytkownicy mogą zatem za 38 złotych podróżować przez 24 godziny pociągami 9 przewoźników. Bilet obowiązuje na 62 liniach, obsługujących 950 stacji kolejowych w 12 województwach. Dzięki niemu możemy jeździć Łódzką Koleją Aglomeracyjną, Kolejami Dolnośląskimi, Śląskimi, Warszawską Koleją Dojazdową, Kolejami Mazowieckimi, Małopolskimi, Wielkopolskimi oraz Arrivą. Wyjątkiem są tutaj pociągi Dragon oraz Słoneczny Kolei Mazowieckich,…

SkyCash i Eventim: jak kupić bilety na pociąg, autobus, film i koncert

9
15.06.2017  •  Anna Rymsza

Wakacje za pasem. Nadchodzi czas podróży, relaksu i dobrej zabawy. Z tej okazji proponujemy Wam dwie bardzo przydatne w takich sytuacjach aplikacje – SkyCash, w której można kupić bilety na przejazdy komunikacją miejską i pociągami, oraz Eventim, do szybkiego kupowania biletów, także w postaci cyfrowej. SkyCash: komunikacja miejska, pociągi, parkowanie i kino SkyCach (Android, iOS, Windows Phone) to najbardziej uniwersalna aplikacja do kupowania biletów na środki komunikacji miejskiej. Można w niej kupić bilet na pociągi InterCity, kolei regionalnych (Arriva, KD, KM, KW, ŁKA, KŚ, Polregio…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza