Aplikacja dnia: Hitman Sniper

Aplikacja dnia: Hitman Sniper

31.01.2018 09:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Hitman Sniper, dzisiejsza aplikacja dnia, dobrze wypełni niezbyt długie chwile nudy. To gra mobilna, związana z hitową serią Hitman. Tu także gracz wciela się w snajpera. Zadaniem jest nie tylko zdjęcie wskazanych celów, ale też zrobienie tego w odpowiedni sposób.

Hitman Sniper została podzielona na misje, w których zwykle trzeba zdjąć określoną liczbę osób we wskazany sposób (zrzucając ciało, wabiąc kogoś innego, w ruchu i tak dalej) oraz cel główny. Kolejne zamachy będą przeliczane na punkty, a na tej podstawie Agent 47 otrzyma wynagrodzenie. Rozgrywka polega na obserwacji obiektu z odległości przy pomocy lunety, znajdowania celu i odpowiedniego momentu, by pociągnąć spust. Po wykonaniu zadań pobocznych (zwykle zdjęcie ochrony w odpowiedni sposób) lokalizacja głównego celu zostanie wskazana przez grę.

Hitman Sniper Preview Google Play Store

W grze umieszczono ponad 150 misji, zlecanych przez 10 różnych podmiotów. Na początku znajdziemy się w ośrodku Montenegro, gdzie będziemy rozwijać umiejętności taktyczne i obserwację. W Dolinie Śmierci zaś czeka nas nierówna walka z Zombie, w której liczy się szybkość działania.

W miarę rozwoju postaci będziemy mieć możliwość ulepszania swojej broni i gromadzenia części do kolejnego z 16 zaawansowanego karabinu snajperskiego. Można też korzystać z umiejętności, jak wstrzymywanie oddechu przy naciskaniu spustu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Gra ma ponadto element społecznościowy i pozwala rywalizować ze znajomymi po połączeniu z Facebookiem. Nie jest to jednak konieczne do dobrej zabawy, podobnie jak kupowanie lepszej broni za prawdziwe pieniądze.

Polecamy Hitman Sniper nie tylko miłośnikom serii Hitman. Gra została dobrze przygotowana i mimo pewnej powtarzalności, każda kolejna misja stanowi wyzwanie. Ponadto na Androidzie gra jest dostępna za darmo jeszcze przez kilka dni.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)