Aplikacja dnia: Hitman Sniper

Aplikacja dnia: Hitman Sniper31.01.2018 09:33
Aplikacja dnia: Hitman Sniper

Hitman Sniper, dzisiejsza aplikacja dnia, dobrze wypełni niezbyt długie chwile nudy. To gra mobilna, związana z hitową serią Hitman. Tu także gracz wciela się w snajpera. Zadaniem jest nie tylko zdjęcie wskazanych celów, ale też zrobienie tego w odpowiedni sposób.

Hitman Sniper została podzielona na misje, w których zwykle trzeba zdjąć określoną liczbę osób we wskazany sposób (zrzucając ciało, wabiąc kogoś innego, w ruchu i tak dalej) oraz cel główny. Kolejne zamachy będą przeliczane na punkty, a na tej podstawie Agent 47 otrzyma wynagrodzenie. Rozgrywka polega na obserwacji obiektu z odległości przy pomocy lunety, znajdowania celu i odpowiedniego momentu, by pociągnąć spust. Po wykonaniu zadań pobocznych (zwykle zdjęcie ochrony w odpowiedni sposób) lokalizacja głównego celu zostanie wskazana przez grę.

Hitman Sniper Preview Google Play Store

W grze umieszczono ponad 150 misji, zlecanych przez 10 różnych podmiotów. Na początku znajdziemy się w ośrodku Montenegro, gdzie będziemy rozwijać umiejętności taktyczne i obserwację. W Dolinie Śmierci zaś czeka nas nierówna walka z Zombie, w której liczy się szybkość działania.

W miarę rozwoju postaci będziemy mieć możliwość ulepszania swojej broni i gromadzenia części do kolejnego z 16 zaawansowanego karabinu snajperskiego. Można też korzystać z umiejętności, jak wstrzymywanie oddechu przy naciskaniu spustu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Gra ma ponadto element społecznościowy i pozwala rywalizować ze znajomymi po połączeniu z Facebookiem. Nie jest to jednak konieczne do dobrej zabawy, podobnie jak kupowanie lepszej broni za prawdziwe pieniądze.

Polecamy Hitman Sniper nie tylko miłośnikom serii Hitman. Gra została dobrze przygotowana i mimo pewnej powtarzalności, każda kolejna misja stanowi wyzwanie. Ponadto na Androidzie gra jest dostępna za darmo jeszcze przez kilka dni.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)