Aplikacja dnia: PanParagon (MrReceipt)

Aplikacja dnia: PanParagon (MrReceipt)

Aplikacja dnia: PanParagon (MrReceipt)
23.01.2018 12:04

Jeśli przechowywanie paragonów jest problemem, a obawiacie się, że trzeba będzie wymienić sprzęt na gwarancji, pomoże polska aplikacja PanParagon. To proste w użyciu i wbrew pozorom rozbudowane narzędzie do przechowywania cyfrowych kopii paragonów.

Zacząć należy od tego, że PanParagon jest dostępny za darmo i nie wyświetla reklam. Paragony możemy przechowywać tylko na urządzeniu, lub także w chmurze – nie ma obowiązku zakładania konta, ale w każdej chwili możemy zrobić to w ustawieniach aplikacji. Aplikacja obsługuje różne waluty paragonów, możemy więc korzystać z niej także przy zagranicznych zakupach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

PanParagon może pobierać zdjęcia z galerii lub obsłużyć aparat smartfonu. Przy dodawaniu paragonu aplikacja sama znajdzie krawędzie skanowanego papieru i rozpozna tekst. Nie ma tu niestety jeszcze rozpoznawania konkretnych produktów, ale można liczyć na prawidłowe rozpoznanie nazwy sklepu i zapłaconej kwoty. Jeśli sklep jest aplikacji znany, automatycznie przypisze paragon do odpowiedniej kategorii (ubrania, meble, motoryzacja, elektronika i tym podobne).

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Do paragonu można dołączyć zdjęcie kupionego przedmiotu, notatkę, a także wskazać czas trwania gwarancji i czas na zwrot towaru.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Zebrane paragony można przeszukiwać, korzystając z nazwy sklepu i podziału na kategorie. Oczywiście w razie potrzeby możemy paragon wydrukować, a jeśli nie mamy pod ręką odpowiedniej drukarki, zapisać jako PDF na telefonie i udostępnić.

Obraz

PanParagon jest dostępny dla Androida i iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (67)