Aplikacja dnia: Thisissand

Aplikacja dnia: Thisissand

04.01.2018 09:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzisiejsza aplikacja dnia może zapewnić rozrywkę osobom lubiącym bawić się kolorami, a także może posłużyć do tworzenia niebanalnych obrazków. Thisissand to narzędzie do malowania kolorowym piaskiem, który sypiemy z góry ekranu ku dołowi.

Obraz

W Thisissand dostajemy do dyspozycji cały ekran i piasek w dowolnych kolorach. Możemy zmieniać kolory ręcznie lub skorzystać z jednej z losowo wygenerowanych palet, można też zmienić „gęstość” palety, by dobrać tempo zmiany kolorów. W menu znajdziemy próbnik kolorów i generator, pozwalający wybrać jeden kolor lub losowe kolory w ramach jednej palety. Własną paletę można utworzyć przeciągając palec między kolorami i zatrzymując (bez odrywania) w wybranym miejscu. Piasek sypiemy trzymając palec na ekranie w wybranym miejscu, możemy też stuknąć ekran dwa razy, by włączyć automat.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale niektóre jej bardziej zaawansowane funkcje są zablokowane. Jeśli kupimy jej pełną wersję, możemy skorzystać także z płynnego przechodzenia między losowo wybranymi kolorami w ustalonym tempie oraz dobierać kolory na podstawie zdjęć. Ponadto możemy zapisać nie 5, a 100 ulubionych kolorów i palet. Ponadto można korzystać ze zdjęcia jako podkładu pod rysowany obrazek.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Narzędziu do rysowania towarzyszy prosta sieć społecznościowa, ale nie trzeba z niej korzystać. Nawet bez logowania można przeglądać ciekawe prace innych użytkowników aplikacji, podzielone na popularne i nowe. Niestety logowanie jest jedynym sposobem, by zapisać swoje dzieło, chyba że skorzystamy z możliwości robienia zrzutów ekranu na smartfonie.

Obraz

Aplikacja Thisissand działa na Androidzie i iOS-ie. Rysować można także na stronie projektu, jeśli włączymy wtyczkę Flash w przeglądarce.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)