Aplikacja dnia: UFG Na Wypadek

Aplikacja dnia: UFG Na Wypadek

Aplikacja dnia: UFG Na Wypadek
21.12.2017 13:02

Dzisiejsza aplikacja dnia dobrze uzupełnia wyposażenie samochodu, które wozimy w razie wypadku. UFG Na Wypadek to wygodna pomoc w razie kolizji drogowej. Warto ją mieć, choć wszystkim kierowcom życzymy, by nie musieli z niej korzystać.

W aplikacji można zapisać swoje dane o swoich samochodach i prawie jazdy, by w razie potrzeby szybciej wypełniać formularz oświadczenia. Ponadto aplikacja daje możliwość szybkiego sprawdzenia ważności polisy ubezpieczeniowej pojazdu na podstawie numeru VIN lub rejestracyjnego, a także sprawdzić reprezentanta ubezpieczyciela za granicą. W razie wypadku za granicą można skontaktować się z lokalnym ubezpieczycielem i zgłosić szkodę lub ubiegać się o pomoc.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Podstawowym zadaniem aplikacji jest jednak pomoc w przygotowaniu oświadczenia, wraz z dokumentacją zdjęciową. Aplikacja prowadzi krok po kroku przez ten proces. Zaczyna od przypomnienia, że należy oznakować miejsce wypadku i w miarę możliwości usunąć pojazdy z jezdni, pozwala podać dane osobowe kierowców i dane samochodów, pokazuje jak spisać oświadczenie odręcznie, a także pozwala zrobić zdjęcia pojazdów i miejsca wypadku. Są tu też schematyczne rysunki sytuacyjne. Do dokumentacji można dodać także notatki głosowe i zdjęcie papierowego oświadczenia z podpisami uczestników wypadku.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Dokumentację w postaci cyfrowej można zachować na smartfonie albo od razu wysłać drogą elektroniczną do ubezpieczyciela.

UFG na Wypadek jest dostępna dla Androida i iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)