Aplikacja dnia: Zdrowe zakupy

Aplikacja dnia: Zdrowe zakupy

Aplikacja dnia: Zdrowe zakupy
06.01.2018 10:37, aktualizacja: 08.01.2018 01:11

Dzisiejsza aplikacja dnia przyda się osobom, które po Nowym Roku planują zdrowiej się odżywiać. Zdrowe Zakupy to aplikacja pomagająca kupować produkty nie zawierające szkodliwych dla nas składników, może też zwracać uwagę na alergeny.

Po zeskanowaniu kodu kreskowego z opakowania można przejrzeć skład, zapoznać się z opisami wymienionych substancji i ich ewentualną szkodliwością. Nie wszystkie kody „E” oznaczają substancje niezdrowe, a spożywanie wielu z nich może być korzystne, warto więc poczytać więcej na ich temat.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W bazie aplikacji znajdziemy ponad 80 tysięcy różnych produktów spożywczych. Wiele z nich jest powiązanych z innymi, dzięki czemu można dobrać zdrowsze zamienniki. Użytkownik ma ponadto możliwość zgłoszenia poprawek, jeśli informacje o składzie produktu będą nieaktualne i może dodawać własne produkty.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W aplikacji Zdrowe Zakupy można ponadto oznaczyć różne składniki, jak alergeny (orzechy, gluten i inne) bądź substancje, których chcemy unikać. Użytkownik zostanie dodatkowo poinformowany o obecności w produktach spożywczych oznaczonych przez siebie składników.

Aplikacja Zdrowe Zakupy działa na Androidzie i iOS-ie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (46)