Aplikacja dnia: Zostań wege na 30 dni

Aplikacja dnia: Zostań wege na 30 dni

Aplikacja dnia: Zostań wege na 30 dni
09.01.2018 10:50

Dziś aplikacją dnia jest Zostań wege na 30 dni – prosty poradnik dla osób, które chcą spróbować stylu życia bez produktów zwierzęcych. Niezależnie od tego, czym motywujecie swój wybór, aplikacja dostarczy jadłospisy, porady i różne informacje, związane zarówno z żywieniem, jak i prawami zwierząt.

Obraz

W Zostań wege na 30 dni na ekranie głównym codziennie przywita nas nowa porada, a jeśli aplikacja dostanie pozwolenie na korzystanie z lokalizacji, także mapa z najbliższymi lokalami wegetariańskimi i wegańskimi. Po dotknięciu mapy możemy zobaczyć listę i wyznaczyć trasę do każdego z nich.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Siłą aplikacji są jednak informacje i proste przepisy, które można dopasować do własnych gustów i potrzeb. Codziennie otrzymamy nową ciekawostkę i wskazówki dotyczące zmian stylu życia na wegetariański lub wegański.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Znajdziemy tu też przykładowe jadłospisy i propozycje, czym zastępować produkty zwierzęce w dobrze znanych potrawach. Przepisy są wskazówkami, skąd zacząć i czego szukać, planując i rozwijając swoją codzienną dietę.

Obraz

Znajdują się tu też odnośniki do artykułów opublikowanych na łamach Viva! zdrowie. Trzeba bowiem wspomnieć, że aplikacja jest częścią programu prowadzonego przez fundację Viva!, działającą na rzecz zwierząt na wielu frontach – od promowania wegetarianizmu po walkę z wykorzystywaniem zwierząt w cyrkach i pomoc zwierzętom domowym w schroniskach.

Jeśli więc kiedyś zastanawialiście się, czy porzucenie produktów zwierzęcych będzie trudne, ta aplikacja pomoże Wam zacząć. Zostań wege na 30 dni jest dostępna dla Androida.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (297)