Aplikacja do zarządzania kontem od Virgin Mobile już dostępna

Aplikacja do zarządzania kontem od Virgin Mobile już dostępna

Aplikacja do zarządzania kontem od Virgin Mobile już dostępna
Krzysztof Banaś
18.07.2014 13:41

Wirtualny operatorkomórkowy Virgin Mobile udostępnił dla swoich klientów nową aplikacjędo zarządzania kontem. Aplikacja nosi nazwę Klub Virgin Mobile i jestdostępna dla urządzeń z Androidem oraz iOS-em. Ponadto w sierpniuoperator zamierza również wydać wersję dla Windows Phone. Tymczasemprzyjrzyjmy się bliżej wersji na Androida.

Po zainstalowaniu iuruchomieniu aplikacji zobaczymy ekran logowania. Możemy się zalogować za pomocą numeru telefonu, adresu e-mailprzypisanego do naszego konta w Klubie Virgin lub konto w Facebooku. Po zalogowaniu otrzymujemy informację o stanie i czasieważności naszego konta. Jeśli mamy wykupiony pakiet danych,to aplikacja przedstawi również, ile MB nam jeszcze pozostało do wykorzystania i do kiedy należy to zrobić.

Klub Virgin Mobile pozwala również na edycję danych użytkownika czy zmianę hasła. Niestety zpoziomu aplikacji, a nawet strony internetowej operatora, nie można zmienić adresu e-mail, jaki został podany w trakcierejestracji.

Obraz

Aplikacjapozwala również na bezpośrednie doładowanie konta. Wystarczy wybrać kwotę doładowania, a następniesposób zapłaty. Możemy płacić kartą lub za pośrednictwem naszegobanku, a transakcja odbywa się przez system płatności PayU. Niestetyklienci Podkarpackiego Banku Spółdzielczego będą zmuszeni nadalpłacić za doładowanie konta, z pominięciem aplikacji od VirginMobile, ponieważ mobilna strona banku, na którą jesteśmyprzekierowywani, nie wspiera systemu PayU i transakcja kończy sięniepowodzeniem. Pełna wersja strony banku wspierapłatności PayU. Przytoczona sytuacja dotyczy jedynie transakcji zapośrednictwem Podkarpackiego Banku Spółdzielczego.

Obraz

Bardzo przydatnąfunkcją w Klubie Virgin Mobile może okazać się opcja dodawaniakolejnych numerów. Dzięki temu z poziomu jednego konta będziemy moglizarządzać wieloma numerami naraz. Proces weryfikacji kolejnychnumerów jest bardzo prosty. Na numer telefonu, który chcemy dodać donaszego konta przychodzi siedmiocyfrowy kod, a po wprowadzeniu go doaplikacji, kolejny numer zostaje dodany do naszego konta.

Obraz

Z poziomu aplikacjimamy również dostęp do kodów promocyjnych dla wielusklepów, możemy również aktywować dowolny pakiet danych, jeśli mamywystarczającą ilość środków na koncie. Brakuje tylko historii rozmówczy wysłanych SMS-ów, wraz z kosztem poszczególnych operacji. Takieinformacje możemy uzyskać z poziomu strony internetowej operatora,ale w aplikacji również byłyby bardzo przydatne, szczególnie gdyzarządzamy wieloma numerami. Klub Virgin Mobile dla Androidaoraz iOS-amożecie pobrać z naszej bazy aplikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)