Aplikacja do zarządzania kontem od Virgin Mobile już dostępna

Aplikacja do zarządzania kontem od Virgin Mobile już dostępna18.07.2014 13:41
Aplikacja do zarządzania kontem od Virgin Mobile już dostępna
Krzysztof Banaś

Wirtualny operatorkomórkowy Virgin Mobile udostępnił dla swoich klientów nową aplikacjędo zarządzania kontem. Aplikacja nosi nazwę Klub Virgin Mobile i jestdostępna dla urządzeń z Androidem oraz iOS-em. Ponadto w sierpniuoperator zamierza również wydać wersję dla Windows Phone. Tymczasemprzyjrzyjmy się bliżej wersji na Androida.

Po zainstalowaniu iuruchomieniu aplikacji zobaczymy ekran logowania. Możemy się zalogować za pomocą numeru telefonu, adresu e-mailprzypisanego do naszego konta w Klubie Virgin lub konto w Facebooku. Po zalogowaniu otrzymujemy informację o stanie i czasieważności naszego konta. Jeśli mamy wykupiony pakiet danych,to aplikacja przedstawi również, ile MB nam jeszcze pozostało do wykorzystania i do kiedy należy to zrobić.

Klub Virgin Mobile pozwala również na edycję danych użytkownika czy zmianę hasła. Niestety zpoziomu aplikacji, a nawet strony internetowej operatora, nie można zmienić adresu e-mail, jaki został podany w trakcierejestracji.

350110369462970305

Aplikacjapozwala również na bezpośrednie doładowanie konta. Wystarczy wybrać kwotę doładowania, a następniesposób zapłaty. Możemy płacić kartą lub za pośrednictwem naszegobanku, a transakcja odbywa się przez system płatności PayU. Niestetyklienci Podkarpackiego Banku Spółdzielczego będą zmuszeni nadalpłacić za doładowanie konta, z pominięciem aplikacji od VirginMobile, ponieważ mobilna strona banku, na którą jesteśmyprzekierowywani, nie wspiera systemu PayU i transakcja kończy sięniepowodzeniem. Pełna wersja strony banku wspierapłatności PayU. Przytoczona sytuacja dotyczy jedynie transakcji zapośrednictwem Podkarpackiego Banku Spółdzielczego.

350110369463101377

Bardzo przydatnąfunkcją w Klubie Virgin Mobile może okazać się opcja dodawaniakolejnych numerów. Dzięki temu z poziomu jednego konta będziemy moglizarządzać wieloma numerami naraz. Proces weryfikacji kolejnychnumerów jest bardzo prosty. Na numer telefonu, który chcemy dodać donaszego konta przychodzi siedmiocyfrowy kod, a po wprowadzeniu go doaplikacji, kolejny numer zostaje dodany do naszego konta.

350110369463232449

Z poziomu aplikacjimamy również dostęp do kodów promocyjnych dla wielusklepów, możemy również aktywować dowolny pakiet danych, jeśli mamywystarczającą ilość środków na koncie. Brakuje tylko historii rozmówczy wysłanych SMS-ów, wraz z kosztem poszczególnych operacji. Takieinformacje możemy uzyskać z poziomu strony internetowej operatora,ale w aplikacji również byłyby bardzo przydatne, szczególnie gdyzarządzamy wieloma numerami. Klub Virgin Mobile dla Androidaoraz iOS-amożecie pobrać z naszej bazy aplikacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)