Aplikacja iTaxi z wyczekiwanymi nowościami. Podróże z voucherem B2B i kursy na żądanie

Aplikacja iTaxi z wyczekiwanymi nowościami. Podróże z voucherem B2B i kursy na żądanie

Aplikacja iTaxi doczekała się ważnej aktualizacji
Aplikacja iTaxi doczekała się ważnej aktualizacji
Oskar Ziomek
27.05.2019 20:26

Aplikacja iTaxi służąca do wygodnego zamawiania przejazdów taksówkami otrzymała ważną aktualizację. Do programu trafiły funkcje, o które od dłuższego czasu prosili sami użytkownicy, a mowa o obsłudze voucherów B2B oraz możliwości realizacji kursu na żądanie.

Voucher B2B to funkcja, na którą czekali klienci biznesowi. Pozwala ona realizować przejazdy bez konieczności logowania się w aplikacji i bez wnoszenia bezpośrednich opłat. Kurs realizowany jest na koszt firmy, która zamawia przejazd. Sam przewożony musi tylko dysponować numerem kontaktowym oraz numerem vouchera, który upoważnia do przejazdu bezgotówkowego.

  • Nowa wersja aplikacji iTaxi.
  • Do realizacji vouchera potrzeba tylko jego kodu i numeru kontaktowego dla kierowcy.
[1/2] Nowa wersja aplikacji iTaxi.

- Voucher B2B to jedna z tych funkcji, na którą bardzo czekali nasi klienci biznesowi (...) Od teraz nie ma potrzeby dzwonienia na infolinię w celu weryfikacji vouchera oraz zamówienia przejazdu – wystarczy mieć zainstalowaną aplikację, nawet bez konta użytkownika, by sprawnie zrealizować przejazd na koszt firmy. To świetne rozwiązanie nie tylko dla pracowników, ale również ich gości... – tłumaczy Jarosław Grabowski, Prezes Zarządzający iTaxi.

Kurs na żądanie w iTaxi

Druga nowość to kursy na żądanie. W tym przypadku chodzi o możliwość dodania podsumowania kursu do aplikacji w sytuacji, kiedy kurs nie został zamówiony przez aplikację lub centralę, a rozpoczął się od postoju taksówek, bądź taksówkarz został "złapany" przy ulicy.

W tym przypadku wystarczy teraz wsiąść do pojazdu, a następnie podać swój numer kontaktowy, by otrzymać kod w formie SMS-a. Ten jest następie weryfikowany także przez kierowcę. Ostatecznie podsumowanie kursu automatycznie trafia do aplikacji użytkownika.

Aplikację iTaxi znajdziecie w naszym katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)