Aplikacja Kupony Żbik zwróci Ci część wydatków za zakupy

Aplikacja Kupony Żbik zwróci Ci część wydatków za zakupy
Paweł Piskurewicz

11.09.2014 09:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kupony Żbik to nowa aplikacja od autorów rozbudowanej listy zakupów Listonic. Jej idea jest prosta, zapewnić użytkownikom zniżki dzięki którym ich zakupy będą tańsze. O wiele ciekawiej prezentuje się forma w jakiej mamy uzyskać rabat. Nie są to promocje określonych sklepów czy też punkty, a pieniądze zwracane na nasze konto.

Sama idea nie jest nowa, na zachodzie podobne mechanizmy stosuje serwis i aplikacja ibotta, jednak to właśnie Kupony Żbik przenoszą te rozwiązania na nasz lokalny rynek.Na czym polega zasadnicza różnica? Po pierwsze bonus jest przyznawany dopiero po zakupieniu produktu, po drugie ma on formę gotówki, a nie kuponów, zniżki, czy też punktów. Wreszcie po trzecie zakupu możemy dokonać właściwie w dowolnym sklepie. Cała procedura sprowadza się do kilku etapów.

Obraz

Na początku wybieramy produkt z listy oferowanej przez Kupony Żbik. Po jego aktywacji mamy kilka dni na skorzystanie z promocji. Następnie udajemy się do sklepu w celu dokonania zakupu. W dogodnym dla nas momencie za pomocą aplikacji robimy zdjęcie paragonu, a po jego akceptacji dostajemy informację o określony zwrocie kosztów. Niezależnie od wysokości zebranych środków, w każdej chwili możemy zgłosić chęć ich przelania na nasze konto bankowe. Nie gonią nas żadne limity, terminy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Takie podejście wydaje się bardzo uczciwe względem klienta. Podobną postawę widać w wielu aspektach aplikacji. Ważną część opisu wersji na system Android stanowią wyjaśnienia dlaczego niezbędne są konkretne uprawnienia. Sama aplikacja także nie wymusza na nas danych, dopóki realnie nie będą potrzebne. Konto zakładamy dopiero gdy chcemy skorzystać z kuponu, nr banku podajemy w momencie gdy zdecydujemy się na przelew środków, dodatkowo sami wybieramy kiedy ma nastąpić.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Na chwilę obecną różnorodność zniżek nie zachwyca. Cztery produkty to ilość dobra na testy, ale nie podbijanie rynku, na którym już teraz istnieje mocna konkurencja. Trzeba jednak przyznać, że uczciwe podejście do klienta przemawia za Żbikiem. Kolejną zaletą są bardzo dobrze wykonane aplikacje mobilne. Wspierany jest system iOS i Android, z czasem może do nich dołączyć Windows Phone. Kupony Żbik potrafią przesłać wybrane produkty do Listonica, planowane są dodatkowe powiązania pomiędzy tymi aplikacjami.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)