Aplikacja Laundry Lens podpowie jak prawidłowo zrobić pranie

Aplikacja Laundry Lens podpowie jak prawidłowo zrobić pranie

Aplikacja Laundry Lens podpowie jak prawidłowo zrobić pranie
Karolina Kowasz
02.08.2021 12:29

Mogłoby się wydawać, że przy obecnym powszechnym dostępie do Internetu, nie ma nic łatwiejszego niż zrobienie prania. Patrząc jednak po tysiącach studentów, który po wyjechaniu na studia notorycznie wożą do rodziców torbę z praniem, można dojść do innych wniosków.

Zdając sobie sprawę, że pielęgnacja ubrań może sprawić nieco trudności, brazylijski deweloper Alan Pegoli postanowił stworzyć aplikację, która ułatwi każdemu kwestię prania ubrań. Dedykowany na urządzenia z iOS-em program Laundry Lens pozwala łatwo sprawdzić w jaki sposób należy wyprać konkretną rzecz.

Sposób używania

Aby dowiedzieć się w jaki sposób wyprać konkretne ubranie, użytkownik musi skierować obiektyw aparatu w smartfonie na wszytą w rzecz metkę. Ta ostatnia ma nadrukowane symbole, które zdradzają szczegóły mówiące o pielęgnacji ubrania.

O ile w przypadku takich znaków jak temperatura prania czy prasowania nikt raczej nie ma większych problemów, tak aplikacja nie ogranicza się tylko do najprostszych symboli. Z jej pomocą można poznać takie detale jak szczegóły dotyczące suszenia czy wybielania. Możliwe jest także sprawdzenie znaczenie symboli przemysłowych, dedykowanych profesjonalnym pralniom.

  • Laundry Lens
  • Laundry Lens
  • Laundry Lens
  • Laundry Lens
[1/4] Laundry Lens

Nie tylko do sprawdzania metki

Działanie aplikacji nie ogranicza się jednak tylko do skanowania metek ubrań celem zdradzenia znaczenia nadrukowanych symboli. Użytkownik może również samodzielnie zrobić przegląd wszystkich używanych na ubraniach oznaczeń. 

Wystarczy, że przeciągnie palcem w górę by wyświetlić na ekranie urządzenia całą kolekcję znaczników. Następnie może kliknąć w interesujące go oznaczenia by, po wycofaniu się do poprzedniego ekranu, sprawdzić ich znaczenie.

Aplikację Laundry Lens możecie pobrać z naszego katalogu oprogramowania. Póki co program jest dostępny wyłącznie w wersji na iOS-a.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)