Aplikacja Sticky Notes Microsoftu wyjdzie poza Windows, będzie też wersja mobilna

Aplikacja Sticky Notes Microsoftu wyjdzie poza Windows, będzie też wersja mobilna

Aplikacja Sticky Notes Microsoftu wyjdzie poza Windows, będzie też wersja mobilna
19.08.2018 13:23

Ostatnio sporo nowych informacji pojawiło się o aplikacji Microsoftu, dołączanej do Windowsa, która może uczynić życie znacznie łatwiejszym – Sticky Notes. W przygotowaniu jest wersja 3.0 aplikacji, z ciemnym motywem i innymi ulepszeniami. Jedną z nowości jest aplikacja mobilna z „przyklejanymi karteczkami”. Praktyczny drobiazg w wydaniu Microsoftu ma być dostępny także na smartfony.

Zgodnie z nowymi doniesieniami, aplikacja Sticky Notes pojawi się także na Androidie i iOS-ie, prawdopodobnie pod koniec roku. Nie wiemy jeszcze, jak będzie wyglądać i działać, ale wnioskując po kierunku, w jakim ostatnio idzie Microsoft, możemy spodziewać się synchronizacji danych między urządzeniami. Możliwe, że aplikacja będzie też integrowała się z różnymi innymi produktami Microsoftu, jak Launcher dla Androida.

thurott.com
thurott.com

W nowej aplikacji poza ciemnym motywem dostaniemy także zmieniony pasek formatowania, nowe animacje i lepszą dostępność dla osób z problemami ze wzrokiem. Z aplikacji będziemy mogli korzystać z pomocą myszki, ekranu dotykowego lub rysika do pisania odręcznego i rysowania. Wersja 3.0 ponadto ma działać szybciej.

Sticky notes 3.0 dla Windowsa będzie niebawem dostępny dla insiderów zapisanych do ścieżki Skip Ahead. Warto też pamiętać, że plany Microsoftu nie zostały zapisane w kamieniu i mogą się w każdej chwili zmienić.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)