Apple ma opóźnienia: iOS 12 jednak nie dostanie grupowych rozmów FaceTime

Apple ma opóźnienia: iOS 12 jednak nie dostanie grupowych rozmów FaceTime

14.08.2018 12:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oczekujący na iOS-a 12 i macOS-a Mojave mogą czuć się zawiedzeni. Nie dostaniemy niestety jednej z ciekawszych funkcji – grupowych rozmów FaceTime – od razu po premierze nowych systemów operacyjnych Apple'a. Opis 7. bety systemu iOS-a 12 informuje o opóźnieniu i nie podaje konkretnego terminu.

Podczas wiosennej konferencji dla deweloperów firma Apple obiecała nam możliwość rozmawiania w grupach liczących nawet 32 osoby przez swój komunikator. Grupowy FaceTime miał trafić jesienią do iOS-a 12 i macOS-a 10.14 Mojave, ale będziemy musieli poczekać na tę możliwość dłużej. Póki co możemy wciąż korzystać z rozwiązań innych firm, jak WhatsApp (4 osoby), Google Hangouts i im podobne komunikatory.

Opóźnienia w rozwoju grupowego FaceTime'a nie zostały wyjaśnione. Niemniej jednak zdarza się najlepszym. Podczas przygotowywania iOS-a 11 Apple miał problemy z AirPlay, który trafił do systemu mobilnego dopiero w wersji 11.4, prawie rok po premierze. Miejmy nadzieję, że grupowe rozmowy FaceTime będą gotowe szybciej.

Wszystko wskazuje na to, że skorzystamy z grupowych rozmów jeszcze jesienią tego roku, ale nie od razu po premierze systemu, która odbędzie się prawdopodobnie w drugiej połowie września. Grupowy FaceTime zostanie dołączony do iOS-a 12.1 lub 12.2.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)