Apple Music i "Codziennie nowa muzyka". Odświeżona lista odtwarzania dla każdego

Apple Music i "Codziennie nowa muzyka". Odświeżona lista odtwarzania dla każdego

Apple Music oferuje nową listę odtwarzania dla każdego
Apple Music oferuje nową listę odtwarzania dla każdego
Oskar Ziomek
26.08.2019 17:03

Do Apple Music trafiła nowa lista odtwarzania. Nazwano ją "Codziennie nowa muzyka" i już sama nazwa zdradza, jaki jest jej cel – pomoże na bieżąco odkrywać nowości muzyczne.

O kilku szczegółach nowej listy odtwarzania informuje serwis Digital Trends. Jej zawartość będzie się zmieniać codziennie, co stanowi odmianę względem większości list odtwarzania oferowanych w Apple Music. Nowa playlista to prosty sposób, by być na bieżąco z najpopularniejszymi utworami.

Każda lista będzie przy okazji promocją pierwszego utworu, który się na niej znalazł. Na pierwszej w historii liście "Codziennie nowa muzyka" trafił w to miejsce utwór The Man znanej wokalistki, Taylor Swift. Poza tym na liście znalazło się ponad 80 innych utworów, łącznie do odsłuchania jest ponad 5 godzin muzyki.

"Codziennie nowa muzyka" zastępuje dotychczasową listę przybliżającą użytkownikom Apple Music najciekawsze utwory danego tygodnia. Nowa playlista będzie odświeżana codziennie, w przeciwieństwie do poprzedniej, która była aktualizowana tylko raz na tydzień i przez ten czas pozostawała niezmienna.

Apple Music to propozycja nie tylko dla użytkowników iPhone'ow. Z usługi można korzystać także na komputerze przez iTunes, a nawet w smartfonach z Androidem. Od niecałego roku aplikacja działa w parze z Androidem Auto.

Aplikację Apple Music można pobrać z naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)