Apple Music trafia na telewizory Samsung. I można skorzystać przez 3 miesiące za darmo

Apple Music jest już dostępny na telewizorach Samsung, fot. Samsung
Apple Music jest już dostępny na telewizorach Samsung, fot. Samsung

24.04.2020 17:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Telewizory marki Samsung już od jakiegoś czasu stały się wygodne dla użytkowników produktów Apple. Od zeszłego roku możemy na wybranych modelach QLED-ów korzystaćz wypożyczalni filmów Apple TV, jak również strumieniować muzykę i obraz przez AirPlay. Teraz na platformę Samsung Tizen weszła także aplikacja Apple Music.

Apple Music na Samsung Smart TV - które modele skorzystają?

Z aplikacji Apple Music będą mogli skorzystać posiadacze telewizorów Samsung opartych o platformę Tizen i wprowadzonych na rynek od 2018 lub nowszych.

Tak wygląda interfejs aplikacji Apple Music na telewizorze Samsung, fot. Samsung
Tak wygląda interfejs aplikacji Apple Music na telewizorze Samsung, fot. Samsung

Niestety osoby ze starszymi modelami nie będą mogły liczyć na obsługę Apple Music. Powoli się jednak do tego przyzwyczaliśmy, że najnowsze funkcje zarezerwowane najczęściej są dla modeli wydanych w przeciągu dwóch ostatnich lat, niezależnie od producenta telewizorów.

Skupiając się jednak na dobrych wieściach, warto podkreślić, że z Apple Music będzie można skorzystać na telewizorach marki Samsung za darmo na 3 miesiące w ramach konta indywidualnego, rodzinnego lub studenckiego.

Katalog Apple Music jest bardzo obszerny i zawiera 60 milionów utworów. Apple używa kodeka AAC z bitrate 256 kbps i umożliwia pobieranie muzyki offline. Po 3-miesięcznym darmowym okresie próbny cena dla konta indywidualnego to 19,99 zł na miesiąc.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (46)
Zobacz także